Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 lis 2010 - 21:26:56
Witam serdecznie, chciałabym prosić o pomoc, bo już nie wiem co robić. Mam 20 lat, co jakiś czas pojawia się u mnie kłucie po lewej stronie brzucha, dokładnie na poziomie pępka, tak z 5 cm od niego. Cierpię na to od roku, półtora. Zdarza się przy sytuacjach stresowych, po jedzeniu albo ot tak, często kiedy leżę. Ponadto od jakichś dwóch lat mam nieustająco wzdęcia, bardzo częste gazy i jestem wiecznie głodna. w Brzuchu burczy mi nienaturalnie, bo tylko wlasnie w tamtym miejscu, bardzo głośno i natarczywie, nawet krótko po jedzeniu. Gazy i wzdęcia często pojawiają się w sytuacjach stresowych. Miałam robione USG żołądka, jednak lekarz nic nie znalazł. Biegunki u mnie zdarzają się raz na jakiś czas, jednak nie jakoś bardzo agresywnie. Moim dużym problemem są ciągłe zaparcia, z którymi nie jestem sobie w stanie poradzić. A to burczenie... ciężko jest studiować i pomiędzy każdymi zajęciami coś jesc, zeby czasem nie zaburczalo w brzuchu, bo kiedy juz zaburczy to pol sali słyszy. Makabra, naprawdę. Poza tym, nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale od jakiegos czasu jestem przewlekle oslabiona, moglabym spac caly dzien, zdarzaja mi sie dusznosci, omdlenia, stale mi za goraco albo za zimno. Poza tym mam wrazenie ze jestem albo caly czas ospala, albo znow nadmiernie pobudzona. Ciezko mi sie skupic, uczyc. Moja lekarka pierwszego kontaktu nie wie co mi jest. Może ktoś tutaj to rozszyfruje. Bardzo prosze o pomoc, bede HIPERwdzięczna !
Tak sie nie da zyc sad smiley( Odpowiedz Cytuj
28 lis 2010 - 21:29:11
tfu, USG jamy brzusznej, nie żołądka oczywiście. Odpowiedz Cytuj
28 lis 2010 - 21:45:45
Zanim uzyskasz fachową odpowiedź, poczytaj tutaj -->
[dooktor.pl]

Powodzenia i dużo zdrowia! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 lis 2010 - 22:37:39
a czy te bóle promieniują na plecy? pod którąś łopatkę?
czy lekarz próbował przepisać Ci jakiś lek na żołądek? czy pomagał? co to był za lek?
schudłaś ostatnio?
jesteś osobą nerwową?
łatwo się stresujesz?
odbija Ci się?
masz problemy ze zgagą?
chorujesz na coś? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.