Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
11 lis 2010 - 17:22:22
Witam 31 października bieglem zawody( 5 km) po przekroczeniu mety poczułem lekki ból pod posladkiem jakby naciagniecie zlekcewazylem to uważając ze to normalne zwłaszcza przy bardzo mocnym finiszu , pomyślałem ze to rozciągne , cały tydzień po zawodach rozciagalem nogę i masowalem ja przy rozciaganiu czułem ból w lewym pośladki i lekko pod posladkiem rownież gdy dotykalem palców u stop na whprostowanych nogach czuje ból w posladku pod koniec tyg było nieco lepiej miałem kolejny start( 6 listopad) tym razem 15 km podczas biegu właściwie nie czułem bólu( adrenalina) jednak po biegu lekkko czułem ten mięsień teraz zrobiłem sobie 3 dni całkowicie wolne od biegania masuje to miejsce , smaruje mascia voltaren a na noc bengay byłem w saunie brałem kompiel w soli jest nieco lepiej ale to jeszcze nie jest całkowita sprawność dodać muszę ze podczas chodzenia nie czuje bólu tylko gdy się chce mocno pochylic do przodu , rownież bezpośrednio po rozmasowaniu ból znika , moje pytanie brzmi czy to naciagniecie miesnia dwuglowego uda, jesli tak jak długo może potrwać powrót do całkowitej sprawności czy są jakies ćwiczenia zabiegi które przyspieszają proces regeneracji miesnia( oprócz tych co wymienilem)?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 lis 2010 - 17:30:10
tak to prawdopodobnie jakaś kontuzja mięśnia uda
napisz jeszcze tylko czy masz jakieś kłopoty z kręgosłupem, bóle pleców, lędźwi?
czy w którejś kończynie odczuwasz mrowienia, drętwienia, pieczenia?
najlepiej byłoby pokazać się lekarzowi rodzinnemu, niech skieruje na zabiegi fizjoterapeutyczne, a przede wszystkim trzeba odpocząć na jakiś czas od treningów, nie wiem na jak długo, zależy jak będzie przebiegało leczenie (tydzień, dwa, miesiąc...) Odpowiedz Cytuj
03 sie 2017 - 11:32:14
Mięsień dwuglowy uda naderwany naciągnięte ścięgna. Czy należy mi się odszkodowanie? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.