Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 paź 2010 - 16:04:48
Czy ten objaw to cos powaznego?Nie mam stale sinych,ale gdy tylko zmarzne,zrobi mi sie zimno,od razu zmieniaja kolor. Odczuwam tez w okolicy serca niepokoj,mrowienie,nie wiem dokladnie jak to opisac.Zdaza mi sie to raz dziennie,rece momentalnie robia sie zimne.
Dodam,ze jestem po mastektomii,chemio i radioterapii,w listopadzie 2lata minie.Biore leki na serce,zaburzenia spowodowane chemia.
Bardzo prosze o rade i pozdrawiamsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 paź 2010 - 15:33:08
a w jakim jesteś wieku?
od jak dawna tak Ci się robi?
czy to dotyczy tylko tej ręki po tej stronie po której miałaś chorą pierś czy obu?
czy to wygląda tak że ręka najpierw blednie, robi się taka blada jak ściana, a potem pojawia się sinienie? to są tylko paznokcie czy całe palce? Odpowiedz Cytuj
10 paź 2010 - 19:19:48
Witam.
Mam 46lat,objawia sie to w taki sposob,ze gdy zrobi mi sie zimno,przez cale cialo przechodza mnie dreszcze,paznokcie sinieja u obu rak,palce nie,to trwa 5/10 min moze troche dluzej i wtedy mija.Dokladnie nie podam od jakiego czasu tak sie dzieje,nie pamietam,moze rok,dwa,wiecej...

Dziekuje za odp,pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 paź 2010 - 20:04:05
a czerwień wargowa Ci nie sinieje? błona śluzowa w jamie ustnej nie robi się sina?
myślę że ze względu chociażby na te problemy z sercem spowodowane chemioterapią dobrze byłoby pokazać się przynajmniej lekarzowi rodzinnemu
paznokcie mogą sinieć przy niewydolności serca, to trochę na wyrost w Twoim przypadku ale lepiej wszystko sprawdzić
paznokcie na nogach także sinieją? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.