Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
03 paź 2010 - 12:24:47
Witam nazywam sie Mateusz mam 18lat nam problem chyba z kregosłupem , problem polega natym ze przy schylaniu sie boli mnie lewa noga a dokładnie z tyłu udo ten ból juz mam z rok
nigdy niemiałem problemu z kregosłupem , ten problem zacza sie tak,
Dziewczyna robiła mi masaz "Amatorski" i staneła mi nogami na plecach cos mi delikatnie chrupneło , ale poczułem sie rozluzniony , po 2dniach przy schylaniu sie pojawił sie ból w TZW korzonkach myslałem ze to przejdzie lecz sie myliłem pózniej zaczeło mnie bolec Udo , niemogłem chodzic to był taki ból niedoogarnęcia pojechałem do specjalisty zrobiłem zdiecie rentgenowskie Uda i kręgosłupa i stwierdził ze niema zadnych problemów
przepisał mi jakies zastrzyki domięsniowe i ALANERV po tej kuracji polepszyło sie i to dużo teraz moge chodzic ale i tak przy chodzeniu siedzeniu , schylaniu boli mnie Udo. pózniej byłem u lekarza wojskowego
stwierdził ze mam jakies naderwane mikro włukna czy cos takiego, przepisał mi 2tyg lezenia + 1tab na noc sirdalud i 2xdziennie Aulin nic niepomogło. od dłuzszego czasu jem sirodek przeciw bólowy 1 tab rano Ketonal Forte troche pomaga a ból i tak odczówam

nie choruje na nic tylko ta noga jest problemem
nigdy wczesniej niemiałem takiego bólu
nieraz odczuwam mrowienia w czałej lewej nodze
przy podnoszeniu prawej nogi w pozycji lezoncej nieboli mnie
a przy podnoszeniu Lewej niemoge wytrzymac z bólu , do tego niemoge jej podnies jej tak wysoko jak prawą
czuje ból uda tez gdy schylam głowe do dołu , gdy dotykam brodą klatki piersiowej
Sport jaki uprawiam to Kulturystyke tylko ze nie robie Cwiczenia Martwy Ciąg i "Dzien dobry" i niebiore sterydów jedynie odrzywki.
juz jakis 2miesiace niebyłem na siłowni , i chce cos z tym zrobic bo Siłownia to moja pasja Hobbi i Życie w jednym .prosze o pomoc Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 paź 2010 - 16:56:44
to co opisujesz to faktycznie może być zespół korzeniowy
napisz jeszcze czy poza bólem nogi pojawiają się także jakieś mrowienia, drętwienia tej albo drugiej nogi? ewentualnie jakieś inne zaburzenia czucia?
sądzę że jeśli lekarz rodzinny sobie nie radzi to powinien odesłać Cię do neurologa, może trzeba zrobić dokładniejsze prześwietlenie kręgosłupa (tomografię komputerową albo rezonans magnetyczny) a przede wszystkim to porządnie trzeba Cię zbadać neurologicznie Odpowiedz Cytuj
07 paź 2010 - 18:25:14
nie nieodczówam zadnych drętwień , tylko nieraz mrowienie w Udzie , sa tez dni w których ta noga nieboli mnie tzn boli ale to w bardzo małym stopniu. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 paź 2010 - 22:49:48
ja myślę że trzeba wrócić do lekarza i powiedzieć że dolegliwości nie minęły, że jak unosisz nogę to boli, myślę że dobrze byłoby gdyby lekarz skierował Cię na prześwietlenie kręgosłupa i może jeszcze bioder, może coś wyszłoby w badaniach, chociaż lepiej żeby nie winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.