Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 wrz 2010 - 10:21:05
Witam! Mam prawie 8 miesięczną córkę. Urodziłam przez cesarskie cięcie z powodu nadmiernego zwapnienia łożyska. Objawiło się to podczas rutynowego badania u ginekologa gdy serce mojej córeczki biło bardzo wolno. Gdy pojechałam do szpitala rodziłam 22 godziny po trzech kroplówkach wywołujących skurcze. Po czym nakrzyczałam na lekarza z bólu (za co mi do teraz głupio), który wreszcie stwierdził, że przecież dawno powinnam leżeć na stole. Nie chciała oddychać przez pierwsze 4 minuty od wyciągnięcia jej z brzucha. aż do 4-tego miesiąca miała bardzo słaby odruch ssania i przez ten okres jadła 3 razy mniej od normalnego zdrowego dziecka. Żeby jadła w tym okresie karmiłam ją łyżeczką i robiłam to trochę częściej niż co 3 godziny (tak jak zalecono mi w szpitalu). Lekarze z powodu powolnego rozwijania się i lekkiej dysmorfii uszu podejrzewają ją cały czas o zespół Wiliamsa. W tym momencie je już tak jak jeść powinna. Nie ma problemów z trawieniem, jest żywym srebrem ale jeszcze nie siedzi. Bardzo słabo trzyma głowę. Lekarze kładą mi do głowy, że to moja wina. Moja córka ma dopiero 6 kg (waga urodzeniowa 2.03kg). Czytałam że dziecko siada jak ma powyżej 8kg. Czy to prawda? I czy faktycznie powinnam się martwić? Oprócz tego dziecko rozwija się prawidłowo. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.