Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 wrz 2010 - 13:48:25
Jak w temacie. Przy zgięciu nogi(siad turecki czy np. mysie stópsmiling smiley) pojawia się średni ból punktowy w dwóch miejscach pod kolanem. Po wyprostowaniu nogi ból na chwilę narasta i promieniuje na łydkę i udo. Objawy pojawily się w kwietniu, mimo zaprzestania grania w koszykówkę nie ustapiły a się nasilają. Najbardziej doskwiera mi ciągłe napięcie w górnej części łydki z tego wynikające. Bardzo proszę o wskazówki co to jest i jak sobie z tym radzić (USG dopiero w listopadzie) Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 wrz 2010 - 15:52:42
w jakim jesteś wieku?
miałaś jakiś poważniejszy uraz? kontuzję kiedyś?
plecy nie bolą? nogi nie drętwieją?
kolano nie puchnie?
co to będzie za USG? USG kolana? tych ścięgien? Odpowiedz Cytuj
01 paź 2010 - 11:15:27
mężczyzna 28 lat, waga normalna. Od stycznia mam poważne problemy z kręgosłupem, rechabilitacja (masaże, zabiegi, ćwiczenia) trochę pomaga, bez niej bym nie chodził pewnie, niestety na taki okres "walki" plecy bolą dalej. Ortopeda mówi że to nie od kręgosłupa, zmienić lekarza? Lędźwia bardziej bolą po prawej i ta noga zaczęła prędzej boleć i boli mocniej. USG ścięgien. Niestety ostatnio boli i samo kolano (od przodu) Kontuzji kolan nie miałem, w okresie dorastania silne bóle w samej rzepce, ze ścięgnami nigdy problemów nie miałem. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.