Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 wrz 2010 - 11:21:23
Witam,mam 23 lata,moj problem zaczal sie jakies 6 tygodni temu.Dzien po stosunku zaczalem odczuwac dyskomfort w mosznie, taki tepy bol. Dolegliwosci minely wiec to zbagatelizowalem, lecz po 2 tygodniach powrocily. Zauwazylem ze w nasieniu po wytrysku sa takie jakby zolte grodki(owalne).W trakcie podniecenia odczuwam napiecie w mosznie. Raz nasienie wytryska bez problemu, czuje wtedy tylko lekkie pieczenie jakby w srodku zoledzi a niekiedy wogole mam problem zeby nasienie wytryslo tzn czuje sie taki jakby zatkany i wylatuja wlasnie takie zolte kawalki. W mosznie wyczuwam pogrubione,bolace gdy dotykam jakby zyly w okolicach najadrzy.Zauwazylem rowniez ze mam powiekszone wezly chlonne pod pachami.Mieszkam w Szkocji, bylem u lekarza rodzinnego ktory zlecil mi badania moczu,krwi ale nic one nie wykazaly. Skierowal mnie do urologa, a na wizyte musze czekac do 6 tyg. Na wlasna reke bralem 3 dni leki przeciwzapalne, przez kilka dni bylo lepiej ale znowu jest tak samo. Nie wiem co moge z tym teraz zrobic. Prosze o podpowiedz, co mi moze dolegac, z gory dziekuje. Pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 wrz 2010 - 16:43:46
na pewno powinien Cię zobaczyć urolog, moją pierwszą myślą było jakieś zakażenie dróg moczowych, ale sam piszesz że badania moczu są prawidłowe
co to były za leki przeciwzapalne? bo nie wiem czy jest w ogóle sens coś takiego stosować
czy przy oddawaniu moczu też masz jakieś kłopoty? pieczenie cewki moczowej?
węzły chłonne w pachach raczej mają niewielki związek z narządami płciowymi, a w pachwinach nie wyczuwasz nic?
któreś jądro nie jest spuchnięte? bolesne w dotyku? Odpowiedz Cytuj
27 wrz 2010 - 18:23:25
Lek ktory bralem to Diclofenac Sodium. Podczas oddawania moczu nie mam zadnych problemow. W takim razie nie wiem co moze byc powodem bolacych i powiekszonych wezlow chlonnych pod pachami. Za bardzo nie wiem gdzie szukac pachwinowych ale wiem ze troszke mnie cos boli w zgieciach nog przy pachwinach. Jadra nie sa spuchniete, bolace sa okolice najadrzy od ktorych odchodza jakby pogrubione,twarde zyly ktore takze bola przy dotyku.Nie wiem juz co to moze byc. Czy objawy ktore u mnie wystepuja moga swiadczyc o chorobie nowotworowej ?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 wrz 2010 - 11:28:46
no chyba po prostu musisz poczekać na wizytę u urologa, no chyba że coś złego by się działo
co do tych pach to długo masz powiększone węzły chłonne? jakiej są one wielkości? tak mniej więcej...
czy są bolesne w dotyku? te węzły są pojedyncze czy jakoś ze sobą pozrastane? Odpowiedz Cytuj
28 wrz 2010 - 18:01:26
Wiekszy jest tylko ten po prawej stronie, jest wielkosci mniej wiecej 0.8 cm, bolacy przy dotyku. Czasami boli gdy nie dotykam i prominiuje az na cale ramie. Powiekszony juz jest okolo 6 tygodni. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 wrz 2010 - 15:57:49
0.8cm to nie jest wcale duży węzeł, dodatkowo jest bolesny, co świadczy o tym że jest to najprawdopodobniej węzeł odczynowy spowodowany jakimś stanem zapalnym i nie trzeba się tym zbytnio przejmować Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.