Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 wrz 2010 - 12:03:25
Witam! Od około 4lat z przerwami cierpię na tą alergię. W tym roku objawy ustały na czas wakacji i pojawiły się okoły dwa tygodnie temu wraz z przeziębieniem. Poszłam do lekarza ogólnego w związku z przeziębieniem i alergią(bo skończyły mi się leki: Telfexo 180 i clemastinum). Lekarka nic nie powiedziała na temat alergi, przepisała mi te leki i dołożyła inne na przeziębienie: 2 opak DALACIN 300 + BUDERHIN + Ambrosol + LACIDOFIL.

Przyjmuję ten wszystkie leki przez już dwa tygodnie i alergia zamiast łagodzić nasila się. Jest coraz mocniejsza, leki tylko trochę łagodzą objawy.

Co mam robić?
Odstawić antybiotyk? Pomocy Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 wrz 2010 - 23:37:11
a jakie w ogóle masz objawy tej alergii na zimno? są to jakieś plamy na skórze? kaszel? duszności?
takie same dolegliwości pojawiły się teraz przy infekcji? sądzę że nie jest to zwykłe przeziębienie bo dostałaś antybiotyk, no chyba że profilaktycznie
objawy pojawiły się z rozpoczęciem infekcji czy wtedy kiedy zaczęłaś brać te leki? Odpowiedz Cytuj
22 wrz 2010 - 13:52:07
Objawy: czerwone,swędzące, opuchnięte plamy na skórze.
Są one podobne do tych wcześniejszych tylko dużo więcej ich wychodzi.
Objawy pojawiły się ok dwóch dni wcześniej niż antybiotyk. Odpowiedz Cytuj
22 wrz 2010 - 13:53:36
Ostatnio też przestałam czuć kiedy mi wychodzą, tylko powiedzmy patrzę sie do lustra a tu np cała szyja i policzek czerwone;/ Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.