Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 wrz 2010 - 15:27:23
Witam. 3 tygodnie temu mialam wykonana laparoskopie z powodu: peknieta ciaza pozamaciczna lewo stronna, pekniecie cialka zoltego jajnika lewego, do tego z usg wychodzilo rowniez ze jestem w 7 i pol tygodnia ciazy martwej. Po wykonaniu laparoskopii okolo 3 tygodni zaczelo mnie bolec cala polowa prawej strony brzucha. Myslalam ze to zapelnienie pecherza lecz po zrobieniu testu ciazowego dwu krotnie okazalo sie iz wynik w dalszym ciagu jest pozytywny ( jestem w ciazy) mieszkam w Angli, pobralo mi probke krwi na ktora musze czekac tydzien czasu. Jestem przerazona bo nie wiem co mam robic, i czym to grozi. Czy po 3 tygodniach laparoskopi moze hormon utrzymywac sie we krwi i pokazywac wyniki dodatni. Lekarze stwierdzili ze macica jestem wyczyszczona, zostala poroniona ciaza martwa i laparoskopowo usunieta ciaza pozamaciczna, zabieg odbyl sie w Polsce na urlopie ktorym bylam, kontaktowalam sie z lekarzem ale powiedzial ze teraz trzeba szybko znalezc ta ciaze gdzie ona jest lub przyjechac do Polski spowrotem. Co powinnam zainsynuowac lekarza tutaj w Angli? Prosze o odpowiedz i jakies wskazowki. Dziekuje Magdalena Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.