Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 sie 2010 - 17:59:05
Witam, mam przez was bardzo dobrze znany problem, a mianowicie mały członek.
Aktualnie mam 16 lat i powoli wkraczam w życie seksualne. Sam jestem w stanie zaakceptować wielkość mojego penisa, lecz każdy wie, że młode dziewczyny
twierdzą inaczej i nie zawahają się zrobić mi złej reputacji wśród znajomych. Miałem nawet okazję "przespać się" z jedną z moich koleżanek, ale odmówiłem ze względu na wyżej wymieniony problem. W efekcie byłem pośmiewiskiem wśród znajomych i zostałem nazwany "pedałem", ale na szczęście to minęło.
Moje pytanie wygląda tak: Czy istnieje możliwość powiększenia penisa hormonami? Posiadam włosy łonowe, pojawia mi się "meszek" pod nosem, oraz włosy pod pachami. Dla pewności, że nie wmawiam sobie kompleksów: mój członek ma 12,5 centymetra długości, oraz 11 centymetrów obwodu. Sporym problemem jest również dobór prezerwatyw. Ostatnio kupiłem sobie paczkę "do portfela" i postanowiłem przymierzyć jednego kondoma. Niestety był na mnie za duży i boje się że kiedy będę używał klasycznych prezerwatyw, to może się jedna z nich zsunąć podczas wytrysku, a wtedy miałbym nie lada problem.
Z góry przepraszam za ten temat, bo jest takich wiele w sieci, ale chciałbym się pozbyć tego kompleksu.
Pozdrawiam, Paweł Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 sie 2011 - 22:44:21
członka każdy ma takiego jakiego ma, zresztą to co się często ogląda w telewizji to nie są normalne męskie członki, dziewczyna która wcześniej nie współżyła także często ma mylne wyobrażenie, nie leczy się małych członków, zresztą to nie jest choroba, a twój członek mieści się w normie
może po prostu zaakceptuj go i szukaj takich dziewczyn którym będzie zależało na czymś więcej niż zrobienie ze swojego partnera pośmiewiska Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.