Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
19 sie 2010 - 13:41:13
Witam,

Tym razem inny problem. Opisze cala sytuacje:

A wiec w pazdzierniku lub listopadzie 2008, mialam bardzo duzo stresu ( ogolnie jestem osoba bardzo latwo sie stresujaca) I zaczal mnie bolec zoladek. Dokladnie nadbrzusze. Jakdlam wtedy bardzo nieregularnie bo oczywiscie od nerwow jesc mi sie nie chcialo.
Byl to taki bol piekacy w nadbrzuszu ktory zwykle sie pojawial w godzinach poludniowych i wieczornych. Rano I w nocy nic nie odczuwalam.
Po jakims czasie bol zniknal i byl spokoj. Bol zwykle ustepowal takze po spozyciu posilku.
I tak do dzis sie pojawial co jakis czas I znikal. Zwykle jak jedzenie bylo nie regularne ( typu nie jadlam sniadania z rana itd) Na chwile obecna nie boli.
Ale martwie sie tym wszystkim itd. I juz nie wiem czy sie nakrecilam czy jak ale chyba popadlam w jakas paranoje I teraz zaczelam obserwowac swoj kal itd. Robilam test domowy na ukryta krew w kale ktory wyszedl negatywnie. Wczoraj jednak zaobserwowalam jakby jasno czerwone/pomaranczowe kawalki w kale ( tylko ze dzien wczesniej jadlam marchewke) czy to krew czy z marchewki? Poza tym w poniedzialek przy oddawaniu stolca bardzo mnie bolal brzuch. Po czym przez jeszcze jeden dzien mnie klulo tam cos jakby. Klucie zeszlo tez do dzis.
Czasami mi sie wydaje jak bym miala nadmiar gazow. Stolce mam rozne raz twardsze ( czasami zaparcia ale nie jakos czesto) raz biegunka ale to chyba zalezy co jem. Ostatnia biegunka byla ponad tydzien temu jak najadlam sie sliwek( takze chyba przez to)
Pozatym sie czuje raczej dobrze. Moze ciut schudlam ale nie wiem czy to przez cokolwiek czy to przez nerwy bo przez te nerwy wogole mi sie jesc nie chce oczywiscie. Kolor stolcow jest raczej normalny brazowy. Nie zdazylo sie aby byl czarny. Krwawienie z odbytu samo w sobie nie przychodzi.
Zaznacze jeszcze ze moja dieta raczej tez nie byla zdrowa. Jadlam duzo tlustych potraw, raczej nie zwazalam na to co jem. I czasami w wirze pracy regularnie takze nie jadalam.
Mam 28 lat, bylam na ogolnych badaniach jakies 3 miesiace temu, mialam pobierana krew, mocz I wyniki przyszly dobre. Bylam z tym problemem takze u lekarza ktory stwierdzil ze to gazy. ( po beknieciu lub oddaniu gazow troche mi przechodzi bol jesli jest). Ja juz nie wiem czy to cos powaznego czy nie? Apetyt mam w normie jesli sie nie denerwuje. Staram sie nie jadac tlustego. Mam wizyte u gastrologa na 13 Wrzesnia dopiero. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 sie 2011 - 11:47:17
bardzo dobrze że masz wizytę u gastrologa, niech on zdecyduje co dalej, albo przepisze Ci odpowiedni lek na żołądek (np. omeprazol, pantoprazol) albo skieruje Cię wcześniej na gastroskopię w celu oceny przełyku, żołądka i dwunastnicy
co do bólów w dolnej części brzucha i stolca to rakiem jelita grubego nie musisz się martwić jesteś na to za młoda, już bardziej powiedziałbym że jest to na tle nerwowym
czy masz tak że jak pojawiają się te bóle podbrzusza to częściej oddajesz stolec? czy bóle mijają po oddaniu stolca? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.