Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 sie 2010 - 13:22:47
WITAM WSZYSTKICH
od jakiegos czasu mam problemy z gardłem ,często mnie cos w nim boli ale nie ejstem ani chora ani przeziębiona w tym czasie poprostu odczuwam ból i za jakiś czas to puszcza np.po paru godzinach ,do tego doszły coraz czesciej okropny duszący SUCHY KASZEL i zazwyczaj kiedy sie kłade spać jakby pozycja w ktorej leże wywoływała ten odruch .CO TO MOŻE BYĆ ??????myślałam o tarczycy a co wy mi poradzicie???????pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 sie 2010 - 11:17:41
przydałoby się obejrzeć gardło, czy nie jest zmienione chorobowo, czy nie jest zaczerwienione, przekrwione, czy migdałki nie są powiększone, nie są pokryte jakimś nalotem, nie mają ropnych nacieków?
jesteś alergikiem? jesteś na coś uczulona?
próbowałaś płukać gardło czymś odkażającym? Odpowiedz Cytuj
16 sie 2010 - 22:06:46
Panie Arturo byłam u laryngologa ktory nie stwierdził zadnych nieprawidłowości ,migdał chyba mam powiekszony lub węzeł bo gdy przełykam sline cos czuje po jednej stronie w gardle ,laryngolog nic nie widział ,wiec niewiem .
badań alergicznych nigdy nie robiłam.
internista stwierdzil mocno zaczerwienione gardło i łuki podniebne i z moich obserwacji takie gardło mam zawsze na ściance gardlowej mam takie dziwne wyborczyny jakby czerwone a w środku takie jakby białe ale ledwo widoczne ,internista wykluczył angine wiec niewiem juz sama gdzie powinnam sie udac ?
a moze to byc tarczyca??lub cukrzyca? Odpowiedz Cytuj
16 sie 2010 - 23:21:22
jak wieczorem i suchy to może być astma. Radze wybrać się do alergologa zrobić testy na alergie i spirometrie. Jeśli to nie pomoże to można by było zrobić badania na chlamydie pneumonia Odpowiedz Cytuj
18 sie 2010 - 11:45:28
dziekuje ,a dodam jeszcze ze od 2 lat nie pale papierosow,moze ma to zwiazek Odpowiedz Cytuj
18 sie 2010 - 11:54:26
i wlasnie poczytałam o astmie i jakby wszystko mozna przypisac moim objawom ,bardzo sie boje czy z astmą mozna żyć??? Odpowiedz Cytuj
19 sie 2010 - 23:01:37
z astmą można normalnie żyć. Dostajesz leki wziewne. Do lekarza zgłaszasz się raz w miesiącu. Nie wolno Ci palić bo to pogorszy Twój stan. Udaj się do alergologa ( pamiętaj o skierowaniu) on Ci wszystko wyjaśni i dobierze do Ciebie leczenie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 sie 2010 - 09:20:31
tak astma to jedna z bardziej możliwych przyczyn Twojego kaszlu, trzeba pod tym kątem wykonać badania
czasami byli palacze papierosów mają także problemy z takim kaszlem, związane jest to z oczyszczaniem się oskrzeli więc to też jest jakaś tam prawdopodobna przyczyna
ale przede wszystkim te alergie oddechowe, bo to jest chyba najbardziej prawdopodobne
tarczyca raczej nie jest u ciebie przyczyną tych dolegliwości, a masz z nią jakieś problemy? Odpowiedz Cytuj
26 sie 2010 - 12:58:31
dziekuje bardzo ,nie mam innych problemów tylko moja mama ma tarczyce wiec myslałam ze to gentyczne Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.