Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 lut 2009 - 14:28:35
Mam 16 lat.Mam pewien nietypowy problem.Kiedyś podczas kąpieli włążyłem dłoń za daleko do odbytu i poczułem takie ciepło.Utrzymywało się to przez jakiś czas a potem doszło do tego jakaś wydzielina podobna do potu,chyba to jakis śluz albo( jest to jakas nie wielka część kału?).Problem polega na tym iż okropnie to śmierdzi nie mogę sobie poradzić z tym zapachem.Myję się dokładnie ale uczucie ciepła i mokrego odbytu nie znika albo znika na kilka godzin a potem od nowa.Zapach ten jest całły czass, jest to połączenie zapachu mydła i zapachu kału,nie dowytrzymania.Pojawia się w stresujących sytuacjach, podczas wysiłku fizycznego, kiedy muszę gdzies wyjsc, podczas onanizmu (myślałem że to coś z prostatą).Cały czas mam mokro pomiędzy posladkami..pozatym wydziela się ze mnie zapch chyba gazów,samowolnie oprócz tego innego zapachu.;..( Myślałem że to szczelina odbytu albo przetoka ale teraz zastanawiam się czy to nie jest zespół nadwrażliwego jelita. Smród troszeczkę ustaję,trroszeczkę po wydaleniu stolca ale potemz znowu powraca. Byłem u lekarza I kontaktu-nie wiedział, w szpitalu-nie wiedzą chyba zespół jelita nadwrażlwiego-wysyłają mnie do ośrodka psychiatrycznego. Inne objawy to to że wydalam sie w bólu bo kał jest twardy-"bobki"-piłem laktuloze przez chwile ale teraz tego zaniechałem. Stolce są pełne śluzu-aż się świecą.Zrobiłem eksperyment i inaczej śmierdzą po masturbacji i przed. Po są pełne ślzu i śmierdzą jakoś tak inaczej a przed śą raczej normalne.Ten śluzz jest okropnyy.Dwa razy lała mi się krew w nie wielkich ilościach po wydaleniu raz pękł mi hemoroid.Miłem te wszytskie badania kolonoskopie,eeg itp. i NIC. Co to może być?? Zależy mi na rozwiązniu bo cały stan trwa już 1,5 roku cały czas jest ten smród i mokry odbyt,stolce na początku były różne teraz caly czas twarde.. CO TO ZA SMRÓDDD !!! PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ POMOC!!! JAK MOŻNA SOBIE Z TYM PORADZIĆ???!! PLZZZZ ehh.. Odpowiedz Cytuj
01 lut 2009 - 21:13:15
Śluz może być efektem posiadania hemoroidów.Wiesz na pewno,że je masz,bo wspomniałeś,że pękł Ci kiedyś.Rób nasiadówki z kory dębowej-na pewno nie zaszkodzą,a mogą bardzo pomóc.Po oddaniu stolca wycieraj się bardzo delikatnie.Dietę układaj tak,by nie dochodziło do zaparć.Może być też tak,że uszkodziłeś jelito i doszło do zakażenia.Trzeba koniecznie odwiedzić lekarza,który naprawdę zechce pomóc. Odpowiedz Cytuj
01 lut 2009 - 21:56:17
Byłem i to kilkukrotnie u lekarza.Ten hemoroid pojawil sie po koloskopii(czy jakos tak). I chyba więcej ich nie mam lae nie wiem. Narazie szpital wysyla mnie do osrodka psychiatrycznego zeby sprawdzic czy to nie jest związane z nerwami itp. chodzi mi oto co zrobic by jakos ten zapch zamaskowac bo przyznam ze jest to nie przyjemne w towarzystwie... dzięki za odp. Odpowiedz Cytuj
02 sty 2010 - 02:36:22
[www.echirurgia.pl] Odpowiedz Cytuj
02 sty 2010 - 15:41:56
Bez przesad rak odbytu smiling smiley, przeciez mial robiona kolonoskopie to chyba lekarze zauwazyliby zmiany nowotworowe. A jaka kolega ma codzienna diete ? Czy OB niskie ? Bole stawow, miesni wystepuja ? Odpowiedz Cytuj
04 sty 2010 - 09:04:17
mam te obiawy i wlasnie pojawiaja sie w stresujacych sytuacjach,mialem polipy najperw myslalem ze to przez niech ale jednak nadal jest ten zapach, narazie stosuje SPIPIAL BILLE I TO POMAGA ELIMENOWAC POTU a to tylko na chwile i tak powraca w dalszym ciagu pojawy ten przekry zapach Odpowiedz Cytuj
19 wrz 2010 - 22:27:58
Witam

Mam ten sam problem co autor tematu, + do tego przed oddawaniem stolca wyczuwam kolo odbytu tak jaby gózy, czy to rak, u jakiego lekarza szukać pomocy ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 wrz 2010 - 17:32:02
Xaoxa:
jesteś kobietą czy mężczyzną?
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
od jak dawna masz ten problem?
czy masz zaparcia? biegunki? uczucie niewypróżniania się do końca?
na stolcu albo na papierze nie pojawia się krew?
nie schudłeś/aś ostatnio bez przyczyny?
jakieś bóle brzucha?
jakieś bóle przy wypróżnianiu się?
te guzki które opisujesz to mogą być hemoroidy, objawy pasują, jednak musisz pokazać się lekarzowi, trzeba Cię zbadać i dopiero wtedy coś więcej można powiedzieć Odpowiedz Cytuj
13 paź 2010 - 23:21:10
Witam

Autorze oraz inni ludzie z podobnymi problemami zróbcie sobie oczyszczanie organizmu, mi pomogło a przynajmniej tak mi sie wydaje, jestem w trakcie oczyszczania (2 tyg) a już skończyły się nie przyjemne komentarze dotyczące mojego zapachu, biegunki itp.

arturo

jestem mężczyzną, mam 20 lat Na nic nie choruje, chociaż kiedy zaczą sie mój problem wpadłem w depresje ( mysli,próby samobójcze) nie brałem żadnych leków.
Mój problem znaczą sie jakieś połtora roku praktycznie dzień w dzień miałem biegunki + uczucie niewypróżnienia się do końca, nie miałem krwi na stolcu ani na papierze, nic mnie nie bolało, Natych wakacjach spotkałem sie z kometarzami ze schudłem strasznie ( teraz moja waga wróciała do normy )Guzy o których pisałem pojawiają się znacznie rzadziej. Wpoprzednim poscie pytałem czy to nie rak ponieważ w mojej rodzinie często wystempuje (dzidek zmarł na raka żołądka (41) mój ojciec miał problemy z jelitami)
Przy wypróżnianiu się często wydalałem jakąś przezroczystą substancje w której znajdowały się kawałki kału, Raz cos podobnego wyżwygałem po 2dniowej libacji na biwaku towarzyszył temu okropny ból brzucha.
Dodam jeszcze ze często miałem zaparcia.

Co mi dolegało/ dolega? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 paź 2010 - 22:20:42
Xaoxa:
a tata jakie miał problemy z jelitami?
20 lat to jeszcze za wcześnie na raka jelita grubego, ale niemniej jednak Twoje dolegliwości powinny przekonać lekarza do badań, w tym badanie per rectum albo rektoskopia Odpowiedz Cytuj
23 sty 2011 - 13:14:10
Witam
Ja mam podobny problem z tym, że zaczęło się od wymuszenia oddania stolca, co doprowadziło do podrażnienia błony śluzowej a zaparcia spowodowały krwawienia, to było 2 mieś temu, zaleczyłem to na, tyle że jest ok, ale cały czas występuje u mnie śluz nie sadowicie cuchnący jak padlina czy coś w tym rodzaju, boje się, że to może być stan rakowy, czy wie ktoś, czego to jest objawem i jak to wyleczyć, proszę o pomoc jestem mężczyzną 34 lata Odpowiedz Cytuj
15 lut 2011 - 02:16:31
witam
jestem mężczyzną mam 25 lat (85 rocznik) od kilku lat moje życie zmieniło się diametralnie.
otóż kiedyś gdy siedziałem na kiblu i nie mogłem oddać stolca, musiałem szybko skończyć.
smród kału odemnie był straszny, ludzie patrzyli sie jak na jakiegos osranca. nie wiedziałem co sie dzieje ,szok, masakra wręcz. od tego czasu mam taki okres - pare tygodni ,miesiecy luzu - bez smrodu i okres nie wiem dla czego gdy zapach powraca. przez to wszyscy znajomi maja mnie za czuba a nawet owiele gorzej. teraz po paru latach mam problemy z odaniem stolca i czeste krwawienie. byłem u lekarzy (nie jednego) i jak w przypadku kolegi z poprzednich wpisow wysylali mnie do psyhiatry. nie wiem co mam juz robic.mam ciagle wrazenie nie pelnego oproznienia, gazy,popadlem przez to w alkoholizm a moja psychika chwieje sie na krawedzi. POMOCY !!! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 lut 2011 - 13:34:17
Andrzej 76:
a czy ten cuchnący stolec zaczął się właśnie wtedy kiedy doszło do tego uszkodzenia błony śluzowej podczas zaparcia? i cały czas od tamtej pory taki stolce Ci towarzyszy?
w jakim jesteś wieku?
nie wygląda to na raka, ale warto się tym zainteresować, może kup sobie w aptece jakiś probiotyk na początek, może to jakieś problemy z florą fizjologiczną przewodu pokarmowego...
dobrze byłoby też pokazać się lekarzowi rodzinnemu, żeby zrobić morfologię krwi, OB, analizę moczu, być może na tej podstawie uda się coś ustalić
schudłeś w tym czasie bez konkretnej przyczyny (dieta, ruch)?
dietę masz w miarę zdrową? próbowałeś sobie pomóc przez modyfikację diety? dużo pić, więcej błonnika? warzyw? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 lut 2011 - 13:39:37
On25:
a czy faktycznie ten smród był od Ciebie odczuwalny? czy może tylko miałeś takie wrażenie że ludzie się na Ciebie krzywo patrzą?
czy rozmawiałeś z kimś o tym problemie? faktycznie ktoś przyznał że od Ciebie śmierdzi?
byłeś badany przez lekarza z powodu tych krwawień, niepełnego wypróżniania się? bo w Twoim wieku najczęściej przyczyną są hemoroidy Odpowiedz Cytuj
15 lut 2011 - 18:37:29
arturo
tak zapach na pewno nie był wytworem mojej wyobrazni. teksty w stylu "znowu sie zesral" czy podobne swiadcza o tym i tak potwierdzil mi ktos a z hemoroidami (na diagnoze) to mam isc do gastroenterologa cz lekarza 1 kontaktu.
wpierw myslalem ze to drazliwe jelito. nie wiem sam juz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 lut 2011 - 16:08:19
myślę że na początek wystarczy wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, jakby nie wiedział skąd te dolegliwości to skieruje Cię do gastroenterologa
zastanawiam się jeszcze skąd miałby być ten nieprzyjemny zapach o którym piszesz, może to jakieś wzdęcia których nie jesteś w stanie utrzymać? Odpowiedz Cytuj
16 lut 2011 - 22:29:37
nie mam pojęcia skąd się bierze ten zapach.
wiem tylko że nawroty mają związek z problemem wypróżniania. po każdej wizycie w toalecie myje się jak muzułmanin jakiś. więc higiena odpada. a raczej jej brak. Odpowiedz Cytuj
13 maj 2011 - 22:25:11
Witam
Mam podobne objawy to znaczy:
śluz,uczucie wilgotnego odbytu,parcie na stolec,problem z utrzymaniem odpowiedniej higieny,wzdęcia....
Zdiagnozowano u mnie niespecyficzne zapalenie jelita grubego,grzybice pachwin,zapalenie prostaty,
Problemy te
wywołuje szczególnie stres i zła dieta
Podstawową czynnością dla tych którzy mają podobne objawy jest wizyta u proktologa i to bardzo dobrego Odpowiedz Cytuj
19 paź 2011 - 17:17:21
Witamwinking smiley
Mam 17 lat jestem kobietą i mam podobny problem.
Objawy:
*zaparcia
*uczucie nie całkowitego wypróżnienia
*brzydki zapach i wilgoć odbytu
*ciągłe uczucie napiętych mięśni brzucha
*wzdęcia i gazy
(powoli się załamuje, przebywam wśród ludzi co nie ułatwia życia,w przeciwieństwie do innych nie zauważyłam śluzu,nie mam także hemoroidów)
Proszę o pomoc i chciałabym wszystkim czytającym to zdrowym ludziom powiedzieć nie oceniajcie innych nie znając ich problemów.
Dostrzegalne problemy rozpoczęły się jakiś rok temu ale z miesiąca na miesiąc wydaje mi się że postępują.
POMOCY (może ktoś wyleczył ten problem)
Dziękuję Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
19 paź 2011 - 21:41:44
Ewakuacja:
a skąd wiesz że nie masz hemoroidów, to że nie wyczuwasz ich w okolicy odbytu to wcale nie oznacza że ich nie ma, no chyba że byłaś pod tym kątem badana przez lekarza
najlepiej pokaż się lekarzowi, zbada Cię i stwierdzi czy to nie jakiś stan zapalny, szczelina odbytu, żylaki odbytu czy może jeszcze coś innego Odpowiedz Cytuj
07 lip 2012 - 16:27:02
Mam podobny problem jak cała reszta. Ciągłe gazy, mokry śmierdzący odbyt. Miałem wykonywaną kolonoskopie - wyszło jedynie zapalenie jelita grubego, USG jamy brzusznej- wszystko ok. Mimo stosowania kremów i czopków stan zapalny utrzymuje się nadal. Czuję zapach spalenizny i kału nie mam pomysłu co dalej z tym robić. Proszę o pomoc i wskazówki co mi dolega i jak to leczyć. Odpowiedz Cytuj
10 wrz 2012 - 18:09:52
Mam to samo, pomoże ktoś w walce z tym?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 wrz 2012 - 18:25:39
Marce28, Pomocy21:
a czy rozmawialiście o tym problemie z najbliższymi znajomymi, z rodziną, z domownikami? faktycznie przyznają oni że czuć od Was nieprzyjemny zapach? bo skoro byliście badania i nic nie stwierdzono to być może problem jest natury psychologicznej, może nadmiernie obawiacie się tego że czuć od was przykry zapach a tak na prawdę wszystko jest w porządku?
stolce są prawidłowe czy luźne? Odpowiedz Cytuj
11 wrz 2012 - 00:22:44
Zrobcie sobie badania..czy nie macie niedoboru hormonow trzustkowych i badanie na bakterie i pasozyty w kale. Odpowiedz Cytuj
11 wrz 2012 - 18:33:41
Przykry zapach jest na 100%...da sie to samemu zwalczyć?? Odpowiedz Cytuj
11 wrz 2012 - 20:52:37
Na początek polecam wizytę u lekarza specjalisty-gastrologa. Ona na pewno doradzi,bo nie wiem czy ten przykry zapach można zwalczyć samemu,ale wątpie. Odpowiedz Cytuj
12 wrz 2012 - 19:04:28
Może sie lekarz wypowie?? Odpowiedz Cytuj
12 wrz 2012 - 23:20:10
Zrobcie sobie badania..czy nie macie niedoboru hormonow trzustkowych i badanie na bakterie i pasozyty w kale. powtarzam to dlatego, ze jest to wypowiedz lekarza, nie moja..niedobor hormonow trzustkowych moze powodowac przykry odbyt z odbytu...takze bakterie i pasozyty. Odpowiedz Cytuj
12 wrz 2012 - 23:23:40
przykty Zapach.. Odpowiedz Cytuj
12 wrz 2012 - 23:40:53
Kolego ja lekarzem niejestem co prawda ale słyszałam wśród znajomych o facecie który mial taki problem ze non stop wkładal sobie chusteczki higieniczne miedźy pośladki tak z niego śluz czy ropa wyciekałó."zapach"byl podobno przy tym nieciekawy.okazalo sie ze mial przetoki.operacyjnie mu to czyścili usuwali ta tkankę co byla zmieniona chorobowo.choć za bardzo na początku niechcieli mu tego zdiagnozować,lekarze mówili ze naoglądał sie na kanale "tlc" programu o chorobach i sobie wymyśla.ale fakt facet sam podsunął lekarzowi co to może być i mial rację. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.