Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
04 sie 2010 - 22:42:54
Witam.
Po seksie bez prezerwatywy wystąpiły u mnie dziwne objawy takie jak: Już na drugi dzień czułem pieczenie w ustach i mocno chciało mi się pić.Po jakimś czasie powiększyły mi się węzły chłonne i dziąsła zaczęły krwawić, miałem ogólne osłabienie organizmu, bóle głowy, bóle w mięśniach, bóle w jądrach, drętwienie rąk w nocy, nadmierne gazy, miękkie stolce,skóra miała lekko czerwonawy kolor z miejscowymi białymi plamkami, do tego dziwne czucie w członku. Zrobiłem badania krwi na choroby przenoszone drogą płciową. Wszystkie wyniki były negatywne. Stwierdzono u mnie candide i lamblie. Na czas leczenia Metronizadolem krwawienie z dziąseł ustąpiło. Po wyleczeniu lambli i candidy krwawienie wróciło. Objawy takie jak, powiększone węzły chłonne, bóle w mięśniach, bóle w jądrach, drętwienia rąk, miękkie stolce, i kolor czerwonawy skóry nadal są a do tego doszedł szum w uszach i coś wypływa z członka jakaś lepka maź. Jest ona w pierwszych strumieniach każdego oddawanego moczu. Co to może być za choroba??? Bardzo proszę o pomoc. Odpowiedz Cytuj
20 paź 2010 - 10:05:57
miacko
witaj ja miałem i mam ciągle bardzo podobne objawy do twoich z tym ze u mnie wystąpimy po kontakcie oralnym około pół roku temu, dokładnie tak jak u ciebie w badaniach z krwi nic nie wyszło w żadnych wymazach i powiewach nic nie wyszło. Ja nie miałem tylko problemów z dziąsłami, stolcem i nie miałem upływów mazi a reszta jest zgodna :
- powiększone węzły chłonne pod pachami ale pod palcami nie da się nic wyczuć ale widoczne sa wybrzuszenia na skórze
- ogólne osłabienie organizmu
- bóle głowy
- bóle w mięśniach
- bóle w jądrach
- drętwienie rąk i nóg
- plamki na skórze czerwone z miejscowymi białymi plamkami (nie przypominające wysypki)
- do tego dziwne czucie w członku
- szum w uszach od niedawna

Z góry dziękuje jeśli ktoś mnie na cos nakieruje bo nikt nic nie wie sad smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 paź 2010 - 13:54:18
Miacko:
takie upławy z cewki moczowej świadczą najprawdopodobniej o jakimś zakażeniu, trzeba z powrotem wrócić do lekarza, może wykona analizę moczu, posiewy z cewki czy moczu i ustali się co to za infekcja Odpowiedz Cytuj
05 sty 2011 - 21:43:52
Witam. To ja miacko. Zapomniałem hasła do poprzedniego konta tutaj. Ja mam te objawy już od ponad roku. Te szumy w uszach i wycieki mazi z cewki moczowej pojawiły się już po wyleczeniu candidy (w układzie pokarmowym).
Miałem kilkakrotn ie badaną krew i robione wymazy i zawsze wyniki były ujemne. Jeżeli ktoś miałby podobne objawy proszę o wiadomość.Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
05 sty 2011 - 22:16:48
Witam Arturo.
To samo powiedział lekarz, że to wstazuje na jakieś zakażenie. Ale jakie, i jakie mogę jeszcze zrobić badania żeby znaleść tą chorobę??? Tak miałem robiony posiew moczu, stolca i wyniki były ujemne. Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 sty 2011 - 23:39:32
może należałoby po prostu przepisać odpowiedni antybiotyk który działa na bakterie które moga wywoływać podobne dolegliwości, na przykład Cipronex, ale to już trzeba zdać się na lekarza i on musi zdecydować co przepisać i ogólnie w jaki sposób leczyć Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.