Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
21 lip 2010 - 15:56:04
Witam, mam problem w związku z Penisem od co najmniej 3 lat mój penis śmierdzi... Ubliżony zapach to "Sardynki" I nie wiem co mam zrobić czy pójść do lekarza czy co. proszę o pomoc ! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 lip 2010 - 18:35:03
czy masz jakieś problemy z oddawaniem moczu? pieczenie cewki moczowej? jakaś wydzielina z prącia? częste parcia na pęcherz? mętny mocz?
proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który myślę że powinien skierować Cię na analizę moczu i na jej podstawie będzie można coś powiedzieć, zwłaszcza czy nie jest to jakieś zakażenie dróg moczowych Odpowiedz Cytuj
21 lip 2010 - 19:16:59
Nie, nie mam problemów z moczem ani z niczym innym poprostu mam taki odczyn dlatego pytałem winking smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 lip 2010 - 15:47:31
w takim razie proponuję tak jak już wcześniej pisałem, musisz pokazać się lekarzowi, musi obejrzeć Twojego członka i zlecić badanie moczu, ewentualnie dodatkowo jeszcze posiew z cewki moczowej w celu wykrycia jakichś konkretnych bakterii, a jeśli coś wyjdzie, a nawet jeśli nic to i tak można spróbować zastosować antybiotyk Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.