Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 lip 2010 - 16:15:54
witam mam następujący problem, pod napletkiem w momencie kiedy jest wilgotny wystarczy jedna noc i na drugi dzien mam caly czerwony i to swedzi (nie mam zadnych wydzielin, zadnych pecherzykow, czy krwiakow). Po prostu caly napletek jest czerwony , troche tez zoladz i to swedzi. Bylem u urologa polecil mi stosowac mydlo bialy jelen i zawsze po umyciu go suszyc recznikiem i to zdaje egzamin bo jesli jest suchy pod napletkiem to problemu nie ma. Problemem jest to ze zawsze ale to zawsze musze go suszyc, nawet po stosunku zawsze obowiazkowo musze do lazienki wymyc i wysuszyc. Kiedys takiego czegos nie mialem. Czy ktos ma cos podobnego a moze ktos wie co to jest i jak sie tego pozbyc????

pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 lip 2010 - 10:45:15
wydaje mi się że to związane jest z infekcjami dróg moczowych
robiłeś badania moczu? wszystko wyszło prawidłowo?
nie masz wrażenia że Twój napletek jest nadmiarowy? to znaczy jest go za dużo i robi się taki jakby "dziubek"? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 lip 2010 - 10:45:39
*dzióbek winking smiley Odpowiedz Cytuj
20 lip 2010 - 11:18:44
dziekuję bardzo za odpowiedz, nie robilem zadnych badan moczu juz bardzo dlugo ale teraz zrobie. zapomnialem napisac ze bylem niedawno u dermatologa ktory tez byl wenerologiem i przy okazji go o to zapytalem i przepisal mi lek flumycon stosowalem go 2 tyg. ale mi to nic nie dalo. Jesli chodzi o powiekszenie napletka to nic takiego nie mam. jedyny objaw to mocne zaczerwienienie i świąd. Zrobie badanie moczu i sie odezwe chyba ze przy okazji cos jeszcze zbadac? Odpowiedz Cytuj
20 lip 2010 - 11:21:37
jesli chodzi o ten nadmiar bo zaczalem sie zastanawiac, to nie wiem , moze i by to bylo gdybym dwa dni np. "wacka" nie mył, ale tak sie nie zdarzylo bo jestem przewrazliwiony na tym punkcie i zawsze go myje... pytam dlatego gdyz jakos sobie z tym radze ale tak przeciez nie powinno byc Odpowiedz Cytuj
20 lip 2010 - 11:35:24
aha a gdyby rzeczywiscie ten napletek "urosl" to byloby to rowniez podejrzenie o ta infekcje drog moczowych? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 lip 2010 - 12:30:38
chodziło mi po prostu o to czy nie masz wrażenia że masz za dużo napletka, bo mogą się pod nim zbierać bakterie i łatwiej dochodzi do infekcji, ale z tego co piszesz to raczej nie masz takich problemów
Flumycon to lek przeciwgrzybiczy, a może to jakaś bakteria dlatego dobrze zrobić to badanie moczu Odpowiedz Cytuj
10 lis 2010 - 15:47:29
Witam ponownie, bylem wiec u wenerologa, przepisal mnie na badania, mialem robione, krew (bardzo dobra, troszke podwyzszony cukier ale w normie), mocz badanie ogolne, (bardzo dobre), posiew moczu (zadnych zastrzezen), lekarz mi powiedzial ze za bardzo dbam o higiene i juz tak po prostu musze miec, czy cos jeszcze moge zrobic zeby sie tego pozbyc?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 lis 2010 - 16:02:24
skoro wenerolog nie znalazł nic niepokojącego, badania wychodzą dobrze to może faktycznie nie ma się czym martwić i dać sobie z tym spokój, ewentualnie obserwować gdyby się ta zmiana powiększała, nie wiem co jeszcze innego mógłbyś zrobić, ale wydaje mi się że jest to niepotrzebne Odpowiedz Cytuj
10 lis 2010 - 16:52:22
chodzi o to, że jakbym nie umył go np. dwa dni oczywiście to nie jest na 100% ale wielce prawdopodobne, że to zaczerwienienie bedzie sie powiekszac az "wacek" bedzie caly czerwony pod napletkiem i na zoledziu i to mnie niepokoi, chodzi mi rowniez o to ze dawniej takiego czegos nie mialem i to jest lekki dyskomfort ciagle myslec czy bedzie swedzialo na drugi dzien czy nie, no wiadomo zawsze sie ratuje jak cos pod prysznic i po paru godzinach problem znika ale powtarzam to jest nienaturalne i musi byc jakis tego powod oraz mozliwosc wyeliminowania tej przypadlosci Odpowiedz Cytuj
14 lut 2011 - 13:16:13
witam ja mam podobny problem i mam własnie ten dziubek czyli zaczerwieniony i powiększony napletek co to oznacza? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 lut 2011 - 23:12:04
gość26:
u Piotrka ciężko stwierdzić przyczynę jego dolegliwości ale poczytaj sobie jak to wyglądało u niego, trzeba udać się do lekarza, wystarczy lekarz rodzinny i zrobić analizę moczu, najczęściej takie dolegliwości związane są z zakażeniem dróg moczowych i jeśli faktycznie to by się potwierdziło to trzeba stosować odpowiedni antybiotyk, ewentualnie lek przeciwgrzybiczy Odpowiedz Cytuj
14 lut 2011 - 23:39:37
DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ!! ALE MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE?? CZYTAŁEM WYPOWIEDŹ PIOTRKA ON MA ZACZERWIENIENIE PO NAPLETKIEM, A JA MAM TROSZECZKĘ CZERWONE NA NAPLETKU I ZROBIŁA SIĘ TAKA SKÓRA JAKBY WŁAŚNIE DZIUBEK. DODAM JESZCZE ŻE MOJA ŻONA MIAŁA 2 TYG TEMU GRZYBICĘ POCHWY PO ANTYBIOTYKU, ALE LECZYLIŚMY SIĘ FLUCOFASTEM. DODAM JESZCZE,ŻE ZDARZAŁO MI SIĘ SIADAĆ W TOALECIE PUBLICZNEJ W PRACY, BOJĘ SIĘ,ŻE TO MOŻE BYĆ JAKAŚ CHOROBA. PROSZĘ NAPISAĆ CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZARAŻENIA SIĘ PRZEZ TOALETĘ, BARDZO SIĘ MARTWIĘ PROSZĘ MI ODPISAĆ!! Z GÓRY DZIĘKUJE! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 lut 2011 - 17:57:51
Gościu26:
nie sądzę żebyś zaraził się z toalety, wszyscy, albo prawie wszyscy korzystamy z takich toalet, bakterie i grzyby są wszędzie wokół nas i tak na prawdę to zawsze może się zdarzyć jakieś zakażenie bez względu na to jak byśmy uważali, po prostu pokaż się lekarzowi, przepisze Ci odpowiedni lek i powinno być po problemie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.