Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 lip 2010 - 13:22:41
Witam
2 tygodnie temu wyczulam zgrubienie na udzie- jest dokladnie wielosci i grubosci dloni, ulozona przy gornej glowce kosci udowej
Mieszkam aktualnie w kraju 3ego swiata, w klimacie subtropikalnym i nie wierze tutejszym "lekarzom-znachorom" ale mimo wszystko
udalam sie do ortopedy- mialam zrobione RTG ale wykazalo ze to "cos" nie jest polaczne z koscia. DOstalam srodki przeciwzapalne- ale nic nie pomoglo, skonczylam je kilka dni temu i mam wrazenie ze zgrubienie troche se powiekszylo.
Zgrubienie jest "normalne w dotyku" (takie same odczucie jak na drugiej nodze), nie jest cieple, troche pobolewa- szczegolnie wieczorem, czuje tez jakby glowka kosci mnie delikatnie bolala.
Po skonczeniu tabletek przeciwzapalnych zaczelam czuc ze cos ze stopa jest rowiez nie tak- boliprzy kostce, nie moge nia za bardzo ruszac na boki, bo bol sie zwieksza
Czy jest mozliwa diagnoza po powyzszym opisie?? Co to moze byc?
Jakie testy powinnam zrobic??
I do jakiego leakrza sie udac w ostatecznosci??
Dodam jeszcze ze 3,5 roku temu mialam wycietego czerniaka (bez zachowania marginesu, pozniej wycinano rowniez blizne) II st Clarka 0,05 Breslowa. ROk temu urodzilam coreczke?? Moze to od jej noszenia??
Bardzo prosze o opinie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
07 lip 2010 - 13:31:33
mi osobiście nie przychodzi do głowy co to może być po Twoim opisie
może po prostu wróć do tego ortopedy u którego byłaś wcześniej, leczenie przeciwzapalne nie pomogło lekarz będzie więc musiał się dokładniej zastanowić co to jest i może jakieś dodatkowe badania
bez naocznego zobaczenia zmiany i możliwości jej zbadania na prawdę nie da się nic powiedzieć Odpowiedz Cytuj
20 lip 2010 - 15:11:52
Witam po raz kolejny
Jestem aktualnie po rezonansie magnetycznym ktore wykazalo "osteitis pubis" po polsku wydaje mi sie ze to jest rozejscie spojenia lonowego. Czy guz moze byc wlasnie tym spowodowany?? zalecono mi rehabilitace ale po pierwszym masazu bol sie znacznie naslil?? Czy powinnam kontynuowac rehabilitacje skoro boli bardziej niz przed nia?? Odpowiedz Cytuj
19 sie 2010 - 05:44:34
Dodaje info bo moze ktos bedzie w podobnej sytuacji
Jest to zapalenie spojenia lonowego spowodowane najprawdopodobniej porodem sad smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.