Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 sty 2009 - 00:38:42
Od kilkunastu tygodni na mojej stopie jest cos... czego nie moge usunac, myslalam, ze to odcisk (zrubiale, bolesne miejsce). Gdy zaczelam usuwac TO, zauwazylam ze pod zgrubiala skora sa ciemne punkty (kilka punktów). od kilku tyg takie samo COS pojawilo sie na moim palcu wskazujacym... zaczelam uzywac ACERIN, on usuwa zgrubiala skore, ale pozostaje to COS w srodku no i bol... POMOCY!!! Odpowiedz Cytuj
Administrator
Dyżurny lekarz medycyny
wujek
22 sty 2009 - 11:30:04
Witaj,
Jeśli możesz zamieść zdjęcie tego miejsca np zrobione komórką. Czy brałaś pod uwagę iż mogą to być np kurzajki? Odpowiedz Cytuj
23 sty 2009 - 01:20:04
Mialem cos podobnego ... To prawdopodobnie Grzybica. Na poczatku byly maluskie ... potem nie bylo ich widac aczkolwiek w ich miejscu pojawily sie takie male oschle punkty w ktore przy nacisku troche uwieraly/bolaly (byly idealnie widoczne po kapieli kiedy skora byla wilgotna). Co prawda nie poszedlem z tym do Lekarza bo po czasie znikly O_o co trwalo okolo trzy lata tongue sticking out smiley (bylem wtedy nieco mlodszy i nie chwalilem sie wszytkim rodzicom) Odpowiedz Cytuj
23 sty 2009 - 12:41:30
ja jeszcze poczekam zanim pojde do lekarza smiling smiley pumex usunal zgrubiala skore i teraz zobaczymy co bedzie dalej...ja juz wyroslam z chwalenia sie rodzicom grinning smiley wiec im nie powiem smiling smiley Odpowiedz Cytuj
23 sty 2009 - 23:35:28
To mogą byc brodawki Odpowiedz Cytuj
24 sty 2009 - 11:10:50
najgorsze jest to, ze to moze byc 'wszystko' sad smiley zdjecie probowalam zrobic - nie wychodzi... Odpowiedz Cytuj
24 sty 2009 - 11:43:05
Nie wiem gdzie mieszkasz ale jak moja córka miała podobny problem poszłam do apteki homeopatycznej, pokazałam, pani dobrała granulki i po 2tyg problem zniknłął bez wymrażania, i jak na razie ( rok)bez nawrotów Odpowiedz Cytuj
25 sty 2009 - 13:13:04
Dziekuje za odpowiedzi, ja wybieram sie do dermatologa za 2 tyg (chwilowo nie moge ;( )... zobaczymy co stwierdzi... jak na razie chore miejsca bola, aaaa wczoraj przypomnialo mi sie ze mam w domu masc sterydowa - zaczelam smarowec te miejsca, moze pomoze?! Odpowiedz Cytuj
25 cze 2012 - 12:36:22
możliwe że jest to kurzajka, jednak nawet jeśli to acerin i tak ci pomoże. ważne, aby uważać, aby nakładać płyn wyłącznie na chorobowo zmienione miejsce a nie na skórę, zobacz jak używać acerinu -> <a href="[www.tipy.pl]; Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.