Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
17 cze 2010 - 10:47:40
Mam 24lata od ok3lat mam nasilajace się czerwone oczy i problemy gastryczne (miewam:burczenie brzucha,i bole wokół pepka,zwlaszcza na prawo od pepka,bol pod prawym zebrem, uczucie przelewania w jelitach, luzny zoltawy stolec,wzdety brzuch)jeśli chodzi o oczy to sa caly czas bardzo czerwone,swiecace,zmeczone,senne,swiatlowstret,pieczenie i szczypanie,sine pod oczami, oprocz tego mam czesto scisniete gardlo, slinotok i jakby mi z tylu w gardle sluz albo cos innego siedzialo czego nie mogę odkrzusic, rano zatkane zatoki,oraz silny lupiez i scisniete obrzmiale gardlo, miałem ostanio robione usg jamy brzusznej i tarczycy-narzady wporzadku, badanie krwi-poki co wiem ze zelazo i bilirubina ponad norme , testy alergiczne rok temu-3razy nic nie wykazywaly, gastrolog przepisala mi duspatalin i jakies bakteria-biore drugi miesiac i poprawa moich ‘’flaczkow’’ faktycznie jest,choc jeszcze niewielka, co do oczu to bralem wszelkie krople aktualnie zmniejszajace zapalenie i krople na alergie, i czesc dolegliwosci nieco się zmniejszyla ale caly czas mam bardzo czerwone oczy,biore tez 1,5mies claritine na alergie i od tego chyba znikl mi lupiez i zatkane zatoki rano nadal mi jednak troche już mniej może cos przeszkadza w gardle-laryngolog tylko powiedzial ze suche gardlo,,najbadziej mi dokuczaja czerwone oczy,a z powodu brzucha już dawno odstawilem uzywkiL i ograniczm się ze sportemL byłem u wielu okulistow i nadal bez skutku widac prblem siedzi gdzies glebiej,,,,macie jakies pomysly?pozdr. Odpowiedz Cytuj
17 cze 2010 - 18:10:51
Jakie masz OB i CRP? Czy miales proponowana kolonoskopie ? Te podraznione spojowki, luzne stolce, bole brzucha..Lesniewski ? Odpowiedz Cytuj
17 cze 2010 - 18:52:10
OB pamietam ze 1 a CRP nie kojarze-nie mam wynikow w poblizu a te pozycje maja cos konretnego powiedza?ta choroba Lesniewksiego to raczej nic milego,slyszalem ze lecza ja jakimis syropami noni itp.bo lekow jako takich na to nie ma Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.