Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 cze 2010 - 22:54:18
Od dwóch tygodni mam biegunkę, towarzyszą jej silne drętwienia kończyn, drżenie, osłabienie i depresja. Raz wylądowałam nawet na ostrym dyżurze. Byłam u czterech lekarzy, jeden mówił o problemach z kręgosłupem, drugi o niedoborze magnezu, dwóch dawało leki na bakterie jelitowe. Tymczasem biegunka jak przycicha to tylko na dwa trzy dni a potem jest nawrót, drętwienia nie ustępują.
A ja jestem coraz bardziej bezradna i przerażona. Nie rozumiem co się dzieje. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 cze 2010 - 23:10:17
w jakim jesteś wieku?
chorujesz jeszcze na coś?
jaką pracę wykonujesz? uprawiasz jakieś sporty?
czy wraz z biegunkami pojawiła się podwyższona temperatura?
jakieś bóle brzucha?
stolce nie są smoliste albo odbarwione?
czy dręwienia, mrowienia pojawiły się łącznie z biegunkami czy może wcześniej albo później?
wcześniej też się zdarzały?
jakieś badania miałaś wykonywane? jeśli tak to jakie i czy były w nich jakieś nieprawidłowości? Odpowiedz Cytuj
16 cze 2010 - 17:37:48
Mam 25 lat.
Na żylaki i łuszczycę, ostatnio non stop jakieś alergie skórne nie wiadomo na co.
Tańczyłam ale ostatnio jestem zbyt słaba, pracuje przy komputerze.
Tylko stan podgorączkowy.
Nudności były, czasem kucie w jelitach ale bólem bym tego nie nazwała.
Stolce są żółte, ostatnio już nie wodniste ale dalej rzadkie.
Drętwienia pojawiły się w dwie godziny przed biegunką, i nie ustają do teraz. Wcześniej ich sobie nie przypominam, na pewno nie było ich na taką skalę.
Było EKG i krew w szpitalu, ale wszystko podobno było dobrze. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 cze 2011 - 10:57:03
najbardziej prawdopodobne jest to że jest to jakaś infekcja jednak, pewnie właśnie na infekcję przewodu pokarmowego leczyli cię lekarze, jeżeli takie biegunki trwają bardzo długo i nie reagują na leczenie to jest to czasami wskazanie do wykonania kolonoskopii
przyznam się że z tego co opisujesz to Twój przypadek jest dość zagadkowy, bo podejrzewam że sporo badań miałaś robionych (morfologia krwi, OB, CRP, TSH, analiza moczu, próby wątrobowe, trzustka) i nic nie znaleziono Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.