Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 cze 2010 - 10:55:09
Mam taki problem od tygodnia na przedniej części skóry uda mam zmniejszone czucie początkowo był to mały odcinek nad kolanem po tygodniu mam już zmniejszone czucie prawie dochodzące do wysokości krocza i dodatkowo objęło boczną część uda, jest to lewa noga nie wiem co się dzieje mięśnie pracują normalnie podudzie też jest ok, proszę o jakąś rade co to może być i czy mam się martwić. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 cze 2010 - 09:32:55
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
jaką masz pracę? uprawiasz jakiś sport?
masz jakieś problemy z kręgosłupem? bóle pleców? bóle kończyn?
rozumiem że nie czujesz aby ta noga była osłabiona?
ze wzrokiem nie masz problemów? zawroty albo bóle głowy nie zdarzają się?
przy pochylaniu się do przodu dolegliwości się nie nasilają? nie pojawia się ból? Odpowiedz Cytuj
30 cze 2010 - 04:06:41
Mam 25 lat żadne z powyższych nie występuje, czasami zdarza się bul pleców z lewej strony na odcinku lędźwiowym promieniujący w stronę biodra, jest to ból pulsujący na ogół przechodzi po chwili, na nic nie choruje nie biorę żadnych lekarstw i do tej pory byłem okazem zdrowia. Ból ten pojawiał się już wcześniej natomiast zaburzenia czucia stosunkowo niedawno wystąpiły. Pracuje fizycznie Odpowiedz Cytuj
30 cze 2010 - 04:16:35
Nie chciałbym wyjść na hipochondryka, ale nie dodałem, iż czasami zdarzają się bóle głowy z prawej strony w okolicach skroni pulsujący kujący tak jak by z pulsem i z lewej strony w okolicach potylicy tak jak by skóra była za bardzo naciągnięta jest to lekki ból natomiast gdy próbuje to rozmasować zwiększa się i wydaję się jak by bolało w środku pod czaszką. To chyba było by wszystko jak chodzi o moje dolegliwości. Bardzo proszę o jakąś pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 lip 2010 - 00:51:45
myślę że to mogą być problemy związane z kręgosłupem lędźwiowym, chociaż nie da się tego powiedzieć na pewno
myślę że powinieneś zgłosić się do lekarza, trzeba Cię zbadać pod kątem neurologicznym, wykonać morfologię krwi i zrobić prześwietlenie dolnego odcinka kręgosłupa, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.