Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 cze 2010 - 21:49:19
pomóżcie stwierdzić co to może być - od kilku dni boli mnie brzuch, na dość szerokim odcinku zaraz nad pępkiem,poniżej żołądka. Ból jest ostry, aż skręca po czym puszcza, za jakiś czas znowu. Leki rozkurczowe jakby pomagają ale na b.krotko. Raczej nie mam żadnych zaparć ani biegunek,regularnie odwiedzam wc, nie wymotuję, jeść i pić chce mi się normalnie i po każdym posiłku czuję te wszystkie bulgotania i inne cuda związane z trawieniem. Przy ucisku czuję jakbym miała w brzuchu twardy wałek. Chwilami ból promieniuje do prawego barku. Zastanawiam się czy możliwe żeby był to problem z układem rozrodczym a nie pokarmowym? Właśnie kończę pierwsze opakowanie tabletek yaz i powinnam dostać okres, ale czy to nie za wysoko jak na ten układ? Dodam że dolegliwości około okresowe jeśli już występowały to dużo niżej i to był zupelnie inny ból. Teraz czuję jakby mi ktoś kamieni do brzucha nakładł. I to nieoszlifowanych sad smiley Odpowiedz Cytuj
07 cze 2010 - 20:50:50
ból jakby wędruje niżej. Na jutro umówiłam się do lekarza, narazie do internisty. Aż się boję iść Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
08 cze 2010 - 23:06:25
trudno powiedzieć tak po opisie co to może być, jak na bóle "ginekologiczne" to faktycznie trochę za wysoko raczej, chociaż i takie rzeczy mogą się zdarzać
czy ten ból jest po prawej czy po lewej stronie? a może po środku? przy ucisku się nasila?
piszesz że obniżył się? jeśli tak to czy czasem nie przesunął się bardziej na lewą stronę? miałaś wycinany wyrostek robaczkowy czy nie? bo jeśli nie to trzeba wziąć pod uwagę także właśnie taką możliwość
ale to już lekarz po badaniu powinien ustalić Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.