Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 maj 2010 - 17:10:48
Problem rozpoczął się jakies 2 lata temu. Bolało mnie lewe podbrzusze z pachwiną. Myślałam, że to jajnik ale ginekolog powiedział, że USG nic nie wykazało. Po 2 miesiącach przeszło. Czasami ból się pojawiał ale zaraz i znikał. Jednak teraz znów wrócił na dobre i boli juz 2 miesiąc. Tylko tym razem bardziej mnie boli pachwina, na brzuch tylko czasem mi ból przechodzi. Nie wiem do jakiego lekarza się zgłosić - do rodzinnego czy znów do ginekologa? Poza tym bólem nie mam innych objawów. Ból mogę określić jako taki uciskowy. Co to może być? Odpowiedz Cytuj
30 maj 2010 - 17:20:31
Idź do lekarza rodzinnego może to węzły, napewno trzeba to skonsultować z lekarzem. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 maj 2010 - 18:50:19
przyczyny mogą być różne: sprawy ginekologiczne, zakażenie dróg moczowych, przepuklina pachwinowa, węzły chłonne, problemy ze stawem biodrowym czy problemy z kręgosłupem. to takie bardziej prawdopodobne według mnie przyczyny Twoich dolegliwości, myślę że lekarz rodzinny może się tym z powodzeniem zająć

masz jakieś trudności z oddawaniem moczu? pieczenie cewki moczowej? częste parcia na pęcherz?
bóle kręgosłupa? drętwienia lub mrowienia kończyn dolnych?
miesiączkujesz regularnie? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.