Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 maj 2010 - 15:18:11
Cześć mam problem poniewaz gdy skacze biegne to odczuam ból po prawej stronie na wysokosci mostka za zebrami tak bardziej w srodku nie wiem co to jest zebra raczej zlamanego nie mam Prosze o POMOC mam 16 lat i jestem bardzo aktywny fizycznie z Góry dziękuje!! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 maj 2010 - 18:53:37
a w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś?
od jak dawna masz te bóle?
jaki mają charakter?
masz zdiagnozowane jakieś problemy z kręgosłupem?
czy ten ból nie jest taki jakby opasający? czyli biegnący od tyłu do przodu obejmując klatkę z jednej strony?
nie uderzyłeś się w to miejsce? nie uległo ono stłuczeniu?
nie masz problemów z drętwieniem albo bólami kończyn dolnych albo górnych?
jakieś bóle pleców? Odpowiedz Cytuj
25 maj 2010 - 20:32:59
A więc tak mam 16 lat raczej nigdzie się nie udeżyłem nie stukłem na w-f skakałem nad tyczką i tak jakby salto robiłem ale to dopiero po 3 dniach zaczeło boleć a teraz jak tak patrzałem to jak ucisne mostek to w tym miejscu własnie mnie boli nie mam problemów z kręgosłupem ani z kończynami nie wiem co to może być mam nadzieje ze przejdzie do jutra.!! ale boli jak biegam i skacze i uciskam Odpowiedz Cytuj
25 maj 2010 - 20:33:12
A więc tak mam 16 lat raczej nigdzie się nie udeżyłem nie stukłem na w-f skakałem nad tyczką i tak jakby salto robiłem ale to dopiero po 3 dniach zaczeło boleć a teraz jak tak patrzałem to jak ucisne mostek to w tym miejscu własnie mnie boli nie mam problemów z kręgosłupem ani z kończynami nie wiem co to może być mam nadzieje ze przejdzie do jutra.!! ale boli jak biegam i skacze i uciskam Odpowiedz Cytuj
25 maj 2010 - 20:38:36
Bóle od wczoraj skakałem skakałem na poprzeczką obunóż podniosłem mocno nogi i poczułem jak by ktos mnie młotkiem uderzył wtedy chwile leżałem a potem było juz lepiej i ból jak juz wczesniej wspomnialem jest przy skokach i bieganiu w klatce (mostku) plecy nie bolą Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 maj 2010 - 23:22:29
możliwe że jest to właśnie spowodowane jakąś kontuzją, stanem zapalnym mięśnia czy coś w tym stylu, możesz spróbować stosować jakieś ciepłe okłady, powinny działać trochę przeciwzapalnie, jeśli dolegliwości nie będą ustępować to skontaktuj się z lekarzem, bo trzeba będzie to wyjaśnić Odpowiedz Cytuj
26 maj 2010 - 14:26:57
Dziękuje Bardzo smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.