Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 choraa
14 kwi 2010 - 22:17:07
Witam.Bardzo proszę o POMOC!!!!Moja mama miała robione zastrzyki lekiem Diclac.Zastrzyki były w tyłek(na kręgosłup).Po ostatnim 10 zastrzyku moją mamę zaczęły boleć oba pośladki.Mówi że czuje jakby oba pośladki miała zdrętwiałe i czuje silny ból.I tak juz jest dwa tygodnie.W tym czasie była u lekarza który nie wie co jej jest.Dziś dostała gorączkę 38 stopni.Bardzo ją bolało więc siostra zabrała ją na pogotowie.Lekarz powiedział ze nie wie o co chodzi.PROSZĘ O POMOC!!!i szybką odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 9 lat temu
Posty: 4040
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 kwi 2010 - 16:06:12
nie wiem czy ta gorączka ma jakiś związek z tymi zastrzykami ale jeśli tak to przychodzi mi do głowy jedynie jakieś zakażenie w miejscu wkłucia, ale to już lekarze powinni ocenić czy są tam jakieś cechy zakażenia
zastrzyk mógł też uszkodzić gałąź jakiegoś nerwu i spowodować dolegliwości bólowe i drętwienia, co powinno z czasem zniknąć ale dobrze by było aby lekarz rodzinny miał to pod kontrolą Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 choraa
19 kwi 2010 - 18:58:35
Na szczęście gorączki już nie ma.Pośladki bolą coraz mniej... Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.