Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
11 kwi 2010 - 12:05:40
Witam,mam taki problem. W piątek rano wstałem do pracy wszystko było ok, ogarnąłem się poszedłem na przystanek mzk wszystko super, przy wysiadaniu z autobusu jednak poczułem straszny ból w pośladku. Praktycznie nie mogłem chodzić, taki kłujący, praktycznie uniemożliwiający chodzenie. Doszedłem jakoś do miejsca pracy a że polega ona głównie na siedzeniu jakoś dawałem rade, jednak krótkie spacery na odległość ok 50m sprawiły że miałem ogromne problemy z ponownym siadaniem. Zwolniłem się wcześniej z pracy, po drodze do domu wstąpiłem do apteki. Tam zakupiłem Ketonal Lek 25mg/g oraz Ibuprom Max i licząc że wygrzanie pomoże wróciłem do domu. Od 2 dni nie wychodzę z łóżka. Ogrzewam pośladek ciepłymi okładami ale to chyba nic nie daje. Poczytałem trochę w internecie i wydaje mi się że mam objawy rwy kulszowej,ale tak nie do końca, nie wyczuwam żadnych boleści w udzie, w łydce, żadnych odrętwień nic, jedynie jakby ta noga i mięśnie były "zmęczone". Leżąc na plecach także mogę podnosić nogi do góry wyprostowane. Mam taki ból w pośladku. Najgorsze jest to że dopiero co przeprowadziłem się do nowego miasta, jeszcze nie zdążyłem pozałatwiać wszystkich formalności ze zmianą lekarza, więc nie mogę iść do takiego. Nie stać mnie na prywatne leczenie. Nie wiem co robić. Już jedynie chce mi się płakać. W nocy praktycznie nie śpię, leżenie w praktycznie każdej pozycji sprawia mi ból. Może mnie przewiało? i jakoś przeziębiły mi się mięśnie? Może ktoś poradzi jakieś dobre leki które mógłbym wykupić bez recepty. Bardzo proszę o pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 maj 2011 - 13:22:19
bez recepty to właśnie takie leki przeciwbólowe jak stosujesz, najlepiej doustnie, możesz też spróbować jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne, to może być właśnie przewianie albo zespół korzeniowy od kręgosłupa, leczenie i tak głównie jest objawowe, czyli leki przeciwbólowe, ale lekarz może silniejsze zapisać
jeżeli nie będzie mijało albo takie dolegliwości będą nawracać to wtedy jakieś badania jak prześwietlenie kręgosłupa, tomografia komputerowa, czy rezonans magnetyczyny
z kręgosłupem do tej pory nie miałeś żadnych problemów? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.