Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 mar 2010 - 19:45:56
Witam
Od pewnego czasu mam pewne problemy ze skórą i proszę o pomoc bo nie wiem co mam z tym zrobić ;|
Od kilku miesięcy zaczęły mi wyskakiwać czerwone plamy na policzkach ( skierowane bardziej ku dołowi), nosie oraz rekach, głównie wieczorem. Czasami kilka godzin po tym jak całuje się z chłopakiem wokół ust wyskakują mi malutkie pęcherzyki podobne do pryszczy.. mam również czerwone łokcie sad smiley ktoś może wie co to może być? Jest to bardzo męczące, wygląda okropnie i nie mogę się tego pozbyć, a próbowałam już kremów i maści ... Bardzo proszę o pomoc sad smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 mar 2010 - 20:13:41
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
jeśli się już pojawią te zmiany to jak długo się utrzymują? kilka godzin? kilka dni? dłużej?
rozumiem że nie tylko są widoczne ale także wyczuwalne pod palcami?
jakiej są mniej więcej wielkości?
czy zawierają jakiś płyn? ropę? czy pękają?
czy są swędzące? bolesne?
jesteś na coś uczulona? masz jakieś alergie? astmę? Odpowiedz Cytuj
01 kwi 2010 - 21:29:44
-mam 18 lat,
-nie biorę żadnych leków, ale mam problemy z zatokami ,
-plamy zazwyczaj trzymają się do dwóch dni, czasami dłużej i nie czuć ich pod palcami
wygląda to mnie więcej tak,że są to małe plamy skupione koło siebie i rozchodzące się na całej powierzchni policzków, nosa, i rąk,
-nie mają żądnych płynów, są raczej suche, czasami swędzą i pieką,
-Nie mam astmy ale jestem uczulona na pyłki i orzechy. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
03 kwi 2010 - 13:58:05
trudno mi powiedzieć co to jest, może jakieś zmiany alergiczne skoro jesteś alergikiem, pod uwagę można wziąć też trądzik, ale najlepiej będzie jak Twoją twarz obejrzy dermatolog, on będzie mógł coś więcej na ten temat powiedzieć Odpowiedz Cytuj
13 kwi 2010 - 15:06:18
Witam mam problem odkąd pamiętam mam plamki na policzkach i tylko czasami są bladsze

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl] Odpowiedz Cytuj
13 kwi 2010 - 22:00:13
Te plamki zaczęły być widoczne okolu 13 roku życia zawsze się cieszyłam ze nie miałam problemu z trądzikiem jak moje inne koleżanki aż tu taka niespodzianka otrzymująca się do dziś bardzo proszę o pomoc Gdyż jest to bardzo uciążliwy problem Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 kwi 2010 - 23:07:59
niestety zdjęcia są nieostre i trudno jest cokolwiek stwierdzić, nawet przypuszczać czy to mogą być zmiany trądzikowe czy może coś innego
dlatego najlepiej zgłosić się do dermatologa, zresztą i tak po skuteczniejsze leki na trądzik trzeba iść do dermatologa bo są na receptę Odpowiedz Cytuj
15 kwi 2010 - 00:15:22
Bardzo dziękuje za odpowiedz Może te zdjęcia będą bardziej pomocne i wyraźne

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl]

[www.fotosik.pl] Odpowiedz Cytuj
16 kwi 2010 - 09:46:45
Zastanawiam się czy może być to Trądzik różowaty bo jest bardzo podobny do plam na mojej twarzy tyle ze pojawia się między 30 a 50 rokiem życia a nie 19 Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.