Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 mar 2010 - 14:42:22
Od 4 dni mam wstret do jedzenia. Nie moge nic przelknac, moje dzienne jedzenie to jakas kanapka i jablko badz jogurt. Ledwo siedze, kreci mi sie w glowie i ciagle chce mi sie spac. Wyniki badan robilam poltora tygodnia temu i bylo wszystko w porządku, ale wtedy jeszcze w miare normalnie jadlam. Bylam u lekarza i dostalam skierowanie do psychologa odnosnie porady, ale boje sie tam isc. Przeciaz ja sie nie odchudzam, po prostu nie moge jesc... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 mar 2010 - 20:40:08
a w jakim jesteś wieku?
przyjmujesz jakieś leki?
chorujesz na coś?
z jakiego powodu były wykonywane badania krwi?
schudłaś ostatnio?
jesteś bardziej nerwowa?
masz podwyższoną temperaturę ciała?
miałaś jakąś infekcję?
pojawiają się jakieś bóle brzucha? nudności? biegunki? zaparcia?
jesteś ogólnie osobą nerwową? łatwo się stresujesz? miałaś ostatnio sporo stresujących sytuacji? szkoła? praca? życie osobiste? Odpowiedz Cytuj
17 mar 2010 - 11:36:50
Mam 21 lat. Na nic nie choruje, z lekow przyjmuje tylko urosept i uro-up na bakterie w moczu. Badania byly wykonywane bo sa mi potrzebne do wizyty u kardiologa poniewaz w ekg wychodza mi jakies nieprawidlowosci. Dzisiaj jest 5 dzien jak nie moge prawie nic przelknac i przez ten okres schudlam 2 kg. Temp. ciala nie jest podwyzszona, a obnizona 35.5, mam zawroty glowy pewnie z oslabienia. Nie mam zadnej infekcji ani biegunki, ale dzisiaj troche mnie mdli. Odbija mi sie po jedzeniu. Raczej nie jestem osoba nerwowa i nie mam ostatnio powodow do stresu.
Moj lekarz powiedzial zebym poszla do psychiatry bo musi wiedziec czy ma szukac przyczyny czy to siedzi w mojej glowie. Moze to zwykla grypa żołądkowa albo jakis wirus. Ja naprawde obawiam sie tej wizyty. Czy to konieczne??? ;( Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 mar 2010 - 17:01:10
trudno powiedzieć, chociaż jakoś z tego co opisujesz swoją sytuację nie wynika żebyś miała jakieś problemy natury psychicznej, jednak tego tak na odległość nie da się stwierdzić

jest wiele schorzeń które mogą wywoływać zaburzenia łaknienia, chociażby problemy żołądkowo-przełykowe, nadkwaśność, zapalenie błony śluzowej żołądka Odpowiedz Cytuj
19 mar 2010 - 12:11:18
A czy to prawda, ze jak sie pojdzie do psychiatry to od razu ma sie zalozona kartoteke i to pozniej caly czas bedzie sie ciagnelo za czlowiekiem??? Bo tak slyszalam i nie wiem czy to prawda. Odpowiedz Cytuj
19 mar 2010 - 16:39:11
1.Czy ta niechęć do jedzenia jest spowodowana że jak zjesz to odczuwasz jakiś nudności?
2czy odbijania są częstym objawem,, jak długo się utrzymują po jedzeniu..
3.czy miewasz zgagi? Odpowiedz Cytuj
19 mar 2010 - 16:39:14
1.Czy ta niechęć do jedzenia jest spowodowana że jak zjesz to odczuwasz jakiś nudności?
2czy odbijania są częstym objawem,, jak długo się utrzymują po jedzeniu..
3.czy miewasz zgagi? Odpowiedz Cytuj
19 mar 2010 - 22:08:49
Same zapachy przyprawiaja mnie o nudnosci, odbija mi sie zazwyczaj po wszystkim co zjem, ale nie trwa to jakos dlugo. Nie mam zgagi. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 mar 2010 - 16:49:21
z tą kartoteką to jest totalna bzdura, psychiatra to jest lekarz tak jak każdy inny, nikt tam nie wystawia Ci opinii, zaświadczenia czy czegokolwiek co mogłoby się za Tobą ciągnąć później
u psychiatry leczą się także ludzie którzy nie mają ciężkich chorób psychicznych, na przykład przy rzucaniu nałogów, gdy ktoś ma trudniejszy okres w życiu i potrzebuje czegoś na uspokojenie, gdy ma kłopoty z obniżonym nastrojem
wizyta u psychiatry nie oznacza że jest się wariatem Odpowiedz Cytuj
20 mar 2010 - 22:10:38
Tak tez myslalam. Dziekuje bardzo za odp. Odpowiedz Cytuj
28 mar 2017 - 11:27:25
wyprobuj wizyty u psyhologa lub psychiatry. to lekarz jak kazdy inny winking smiley nie ma co sie bac winking smiley Odpowiedz Cytuj
07 maj 2017 - 21:28:08
A może przeżyłaś jakiś stres ostatnio? Musi być jakieś wytłumaczenie niechęci do jedzenia. Jeśli Ci nie przejdzie to idź do tego psychologa, taka wizyta to nic strasznego, a może ze specjalistą dojdziecie do tego co jest przyczyną. Odpowiedz Cytuj
06 lis 2017 - 14:51:22
Mi to wygląda na jakieś uzależnienie. Do końca nie mogę się zdecydować na jakie ale jedno jest pewne, leczenie uzależnień będzie konieczna. Takie problemy z jedzeniem to nie przelewki winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.