Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 mar 2010 - 11:50:14
W sobote 13.03.10 około 4.00 rano obudziłam się z bólem brzucha nie byłam zdziwiona bo czekałam na miesiączkę wstałam do łazienki i rzeczywiście dostałam miesiączki. Wróciłam spać ale nie mogłam usnąć bo brzuch mnie bolał coraz bardziej. Wstałam około 6.00 i wziełam tabletke przeciw bólową Co-codamol (zawiera 500mg paracetamolu i codeine phosphate 8mg) i poszłam się położyć ból nie ustał ciągle było gorzej i dostałam biegunki (często mam troche biegunki przy miesiączce), wypiłam kawe i zjadłam śniadanie koło 7.00 wziełam kolejną tabletke co-codamolu bo bolało coraz bardziej. Koło 8.00 Zapaliłam papierosa, poszłam umyć zęby i weszłam pod prysznic ból brzucha się nasilał bardzo szybko zaczełam czuć silne nudności i pogorszyła się biegunka dostałam drgawet i sile poty.Ból brzucha był nie do wytrzymania. Czułam że całe siły mnie opuściły i nie moge sie ruszyć czułam że zaraz strace przytomność. Myślałam żeby zadzwonić po pogotowie ale nie mogłam wstać do telefony i byłam sama w domu. I nagle wszystko przeszło nie straciłam przytomności, poczyłam się lepiej ból brzucha ustał. Było koło 9.00 i czułam sie jakby sie nigdy nic nie stało. Nie wiem co to było nie wiem czy powinnam isc do lekarza? Napisze jeszcze że wprzeszłości zostałam zdjagnozowana z syndromem policystycznych jajników. W styczniu miałam badania krwi i USG i okazało sie ze wszystko jest wporządku lekarz powiedział że to możliwe że sie wyleczyło. Przestałam brać tabletki antykoncepcyjne w styczniu po około 6latach. Pierwszej miesiączki dostałam 35dni po odstawieniu tabletek a teraz dostałam drugiej miesiaczki cykl trwał 31dni. Nie wiem co sie stało i dlaczego nie wiem czy to ma coś wspólnego z miesiączką ale się martwie prosze o pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 mar 2010 - 22:41:03
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś?
czy bóle były w typowym dla Twojej miesiączku miejscu?
czy wcześniej zdarzały Ci się tak silne bóle miesiączkowe? czy ogólnie ciężko przechodzisz miesiączki?
być może znaczenie miało to że niedawno odstawiłaś antykoncepcję i Twoje miesiączki nie są jeszcze wyregulowane Odpowiedz Cytuj
15 mar 2010 - 11:04:45
Mam 24lata. Oprócz alergii (pyłki) na nic innego nie choruje. Zanim zaczełam brać tabletki miesiaczki miałam regularnie co 75-80dni i bardzo bolesne. Wiec byłam zaskoczona ze teraz dostałam zaraz po 31dniach.
Dzieki za odpowiedźsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
15 mar 2010 - 11:11:52
Zapomniałam napisać bóle były w typowym miejscu dla miesiączkowych.
Czyli to możliwe że nudności, poty, drgawki i niespełna utrata przytomności wszystko wywołane miesiączką? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.