Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 mar 2010 - 15:02:00
Od dwóch dni pobolewa mnie po prawej stronie i po lewej stronie brzucha na poziomie kości biodrowej, tak nieco powyzej. Do tego mam po jedzeniu mdłości. Bóle są dopiero jak nacisnę te miejsca. Wydaje mi się tez, ze to nie mogą być jajniki, bo chyba one są nieco nizej.
Kiedyś podczas ćwiczen fizycznccznych mialam okropny ból po prawej stronie, w tym samym miejscu. Moze to wyrostek? Ale zeby z lewej strony tez? Jestem po okresie 5 dni, jezeli to istotne. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 mar 2010 - 15:17:22
w jakim jesteś wieku?
czy chorujesz na coś albo stosujesz jakieś leki?
ten wcześniejszy ból podczas ćwiczeń jak dawno temu miał miejsce?
czy poza nim nie zdarzały się już podobne dolegliwości?
nie masz podwyższonej temperatury ciała? nudności?
nie pojawiły się problemy z zaparciami albo biegunkami?
czy przy pojawieniu się bólu częściej oddajesz stolce? jest bardziej rozluźniony albo wypróżnienie powoduje ulgę w bólu?
z oddawaniem moczu nie masz żadnych kłopotów? pieczenie cewki moczowej? częste parcia na mocz? Odpowiedz Cytuj
13 mar 2010 - 15:34:25
Mam 18 lat, nie stosuję żadnych leków, a choruję bardzo rzadko. Temperatury powyższonej nie mam, mam 36,7. Ten ból podczas ćwiczeń miał jakiś miesiąc temu miejsce, musiałam usiąść aż i skulić się, bo nie mogłam wytrzymać. Nudności mam, po jedzeniu. Nie mam biegunki ani zaparć, stolec oddaję normalnie, codziennie rano, nie czuję się po nim jakoś inaczej. Jeszcze nie tak dawno widoczna była krew w stolcu, ale myślałam, że to od podrażnienia, chociaż było jej trochę dużo. Mocz oddaję trochę częściej, ale myślę, że to działanie zielonej herbaty.
Co mi może dolegać? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 mar 2010 - 17:53:47
przyczyny mogą być różne, dolegliwości bólowe mogą pochodzić od wyrostka robaczkowego, dróg moczowych, narządów rodnych albo problemów żołądkowych
nie zawsze ból rzutuje dokładnie tam gdzie znajdują się chore narządy, dlatego na podstawie samej lokalizacji nie da się precyzyjnie powiedzieć co to jest
myślę że powinien Cię zbadać lekarz, bo są pewne objawy których wykrycie pomaga w postawieniu diagnozy
sam fakt że masz nudności może świadczyć że jakiś proces chorobowy podrażnia otrzewną co właśnie powoduje nudności Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 mar 2010 - 17:55:14
przyczyny mogą być różne, dolegliwości bólowe mogą pochodzić od wyrostka robaczkowego, dróg moczowych, narządów rodnych albo problemów żołądkowych
nie zawsze ból rzutuje dokładnie tam gdzie znajdują się chore narządy, dlatego na podstawie samej lokalizacji nie da się precyzyjnie powiedzieć co to jest
myślę że powinien Cię zbadać lekarz, bo są pewne objawy których wykrycie pomaga w postawieniu diagnozy
sam fakt że masz nudności może świadczyć że jakiś proces chorobowy podrażnia otrzewną co właśnie powoduje nudności Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.