Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
19 lut 2010 - 12:17:24
Witam. Proszę o pomoc i poradę bo do dziś nikt mi nie pomógł !!!
8 sierpnia 2008 roku urodziłam 4 dziecko w 36 tygodniu ciąży. Po porodzie naturalnym
( drogami natury ) okazało się, że mam wrośnięte łożysko w macicę w szew po klasycznym cięciu cesarskim, które miałam rodząc 1 dziecko 20 lat wcześniej oraz pęcherz moczowy. Łożysko zostało ręcznie wydobyte ja byłam znieczulona ogólnie. Obudziłam się na OIOMIE 9 sierpnia po wstrząsie krwotocznym i krążeniowo oddechowym, gdzie dowiedziałam się, że usunięto mi macicę (operacja trwała kilka godzin). Na 5 dobę przewieziono mnie na oddział położniczy bo tam na mnie czekała córeczka. Z brzucha wystawała mi jakaś rura do której spływała krew z jakimś płynem, miałam założony cewnik. Mimo założonego cewnika czułam jak mocz wydostaje się na podpaskę i bardzo mnie w tym momencie bolało. Na 6 dobę wyciągnięto mi dren z brzucha a na 10 dobę cewnik i wyszłam do domu. I właśnie w domu wszystko się zaczęło. Co się ruszyłam - wstałam, stałam w kałuży i nie wiedziałam czego dopiero później po badaniach dowiedziałam się, że jest podejrzenie przetoki pęcherzowo -pochwowej oraz pęcherzowo jelitowej. Miałam cystoskopię, po której dowiedziałam się, że w tylnej części pęcherza moczowego pozostawiono otwór 0,5 cm. Później miałam jeszcze urografię, cystografię, tomografię i cały czas na badaniach tych wykazuje podejrzenie przetok. Po badaniu USG dopochwowym okazało się, że przez otwór ten zostawiony w pęcherzu został wchłonięty jajowód lub jelito. Mocz mam okropnie śmierdzący, coraz gorzej się czuję, puchną mi kończyny szczególnie lewa strona. Nikt nie chce się podjąć mnie leczyć - operować? Teraz jeden z urologów wymyślił abym jeszcze zrobiła kolonoskopię. Ja już mam dosyć tych wszystkich nieprzyjemnych i bolesnych badań. Niech KTOŚ mi powie czy z tymi przetokami i wchłoniętym jajowodem czy też jelitem można żyć? Ja już tracę siły, jestem coraz słabsza, brzuch mnie coraz bardziej boli. A mam przecież 4 dzieci dla których muszę żyć i być zdrowa i sprawnie funkcjonować. Nikt nie chce podjąć się mnie leczyć!!!
Ja chodzę prywatnie do lekarzy. Odwiedziłam 4 ginekologów, 4 urologów, 2 chirurgów. W Legnicy, Wrocławiu i Złotoryi gdzie mieszkam. I tak mnie ścigają ginekolog do urologa, urolog do chirurga a chirurg znowu do ginekologa i tak to się ciągnie zaraz będzie 19 miesięcy. Jeszcze raz nadmieniam, że miałam robioną: cystoskopię, cystografię, urografię, tomografię wszystkie te badania to podejrzenie przetok pęcherzowo-jelitowej i pęcherzowo-pochwowej. Na USG dopochwowym wyszło, że przez otwór źle zszytego pęcherza moczowego 0,5 cm został wchłonięty jajowód lub jelito. Na posiewach moczu bakteria koli, mocz mam okropnie śmierdzący. Jestem spuchnięta coraz słabsza, kręci mi się w głowie czasami mnie mdli. Brzuch mnie boli cały czas raz mocniej raz słabiej. Nerki chyba pomału też wysiadają. Mam dni, że nie mogę sobie pupy wytrzeć. Ja mam 4 dzieci, dla których muszę być sprawna i zdrowa. Ja przed porodem - ciążą, która się zakończyła porodem naturalnym 8.08.2008r. byłam sprawna fizycznie, robiłam szpagaty, stałam na głowie, biegała skakałam a teraz jestem babcią 70 letnią. W kwietniu kończę 40 lat. Bardzo proszę o pomoc. Proszę mnie pokierować tam gdzie mnie naprawią i będę taka jak kiedyś. Błagam!!! Proszę o szybką odpowiedź i z góry bardzo dziękuję. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.