Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 lut 2010 - 03:49:59
Witam. Piszę pierwszy raz.Za kilka dni skończę 30 lat i mam problem taki ze nie wiem co mi jest.Planowałam drugą ciążę ale w takim stanie to chyba było by zagrożenie dla mnie i dla dziecka.0d miesiąca leczyłam się bo miałam i mam nadal ropę w migdałach.Zacznę ze mój lekarz pierwszego kontaktu zaraz po wywiadzie ze mna dobre samopoczucie,normalna temperatura tylko jakby migdały odrętwiałe i uczucie jak by pokarm mi się tam zatrzymywał,uczucie ciała obcego dał mi skierowanie do laryngologa ,przepisał Dumox125mg x2 dziennie 0raz skierowanie na wyniki-których nie mogłam wtedy zrobić bo miałam miesiączkę.Laryngolog też pytała się czy nie gorączkuję(bo nie gorączkuję)stwierdził że to grzybica 0 nalotu,0 krost tylko białe naloty na migdałach i ropa w nich,Kazała odstawić Dumox,W brania dwóch opakowań fluconazolu i psikaniu nawilżającym Glosal pojawiły się straszne!!! bóle reumatyczne najbardziej w nadgarstkach i zaczeły mi z tych wielkich dziór w migdałach wychodzić kulki o nieregularnych kształtach śmierdzące ropą !!!Wtedy zaczełam brać Dumox i zrobiłam wyniki ASO-269, liczne bakterie w moczu.Lekarz pierwszego kontaktu kazał kontynuować Dumox ,Acenol na bóle stawów,konsultować sie z Laryngologiem i po wybraniu antybiotyku zrobić wyniki. W czasie brania dalej Dumoxu bóle stawów się cofneły ale zaczeły mnie ćmieć lub uciskać NERKI.Pojechałam na kontrolą wizytę do Laryngologa stwierdził tak czasami jest po to są migdały że wyrzucają z siebie zanieczyszczenia to nic poważnego stwierdziła ze żadnych białych błonek nie widzi a w ogóle to już mi przechodzi brać LYMPHOMYOSOT 3X dziennie i psikać dalej GLOSAL.Nabąknełam że te ropne kólki mi wychodziły i że ASO 269 -SPYTAŁAM SIĘ CZY TO NIE BYŁA ANGINA PACIORKOWCOWA.ASO jeszcze o niczym nie świadczy może o przebytej jużdawno infekcji.(ale nie pamiętam bym coś w życiu takiego miała.Tak się ucieszyłam że już zdrowieję i czuję się lepiej. Może tydzięn minoł i znów te nerki(miesiąc przed tą ifekcją miałam infekcję pęcherza i było robione usg nerek i jamy brzusznej i było wszystko OK.(W dzieciństwie lerzałam dużo w szpitalach z powodu licznych bakteri osłabiaących nerki lecz udało sie !!!!dopiero od 3 lat co zimą bolą mnie nerki a to dziwne ćmienie ,pulsowanie jakby drugie serce albo tętno i bóle pęcherza ,znów bakterie i stwierdzona skłonność do piasku. Zrobiłam znów wyniki ASO jeszcze bardziej podwyszszone niż dwa tyg.temu-273, Czuję się znów słabo .jakby te nerki mi zaraz miały siąść i znów te śmierdzące kólki wychodzą !!!Moja córka wczoraj miała sen żę za dwa dni umrę ,mój tata tagże taki sen miał !Już strasznie śię boję !!!jak trudno o dobrą diagnozę!!! Już mogę nie myśleć o drugim dziecku ale chcę żyć dla tego co mam i kochanego męża!!!!! PRZEPRASZAM za błędy bo piszę póżno i bez zastanowienia i PROSZĘ O POMOC!!!JAKĄŚ PODPOWIEDŻ!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Cytuj
18 lut 2010 - 04:01:27
Chciałam dodać że jestem w trakcie leczenia zębów kanałowo i (troche w ostatnim czasie prześwietlałam kilka zębów a w lato prześwietlałam 2x cały kręgosłup bo ) Odpowiedz Cytuj
19 lut 2010 - 17:22:43
PROPONUJE ZROBIC SOBIE TEST NA HIV JEST ON DARMOWY I ANONIMOWY WIEM ZE BRZMI TO DZIWNIE !!!BO ZARAZ MYSLIMY O JEDNYMALE ZARAZIC MOZNA SIE PRZEDEWSZYSTKIMU STOMATOLOGA PROPONUJE TES POCZYTAJ POCZATKOWE OBJAWY HIV!! Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.