Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 lut 2010 - 23:30:15
od dłuższego czasu mam strasznie zimne dłonie , do tego jak rano wstaje to mam spuchnięte palce nie wiem co robić moze mam problemy z krążeniem chcialabym dodac jeszcze ze jak przebywam na zimnie to strasznie sie trzese a rece mam sine??? Odpowiedz Cytuj
13 lut 2010 - 01:19:25
mam to samo.sa na to leki jednak mi nie sluzylyi i odpuscilam.to moze byc krazenie.jednak warto wybrac sie do lekarzawinking smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lut 2010 - 22:32:02
mariakam:
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś?
czy masz tak że jak wychodzisz na zimne powietrze albo wkładasz ręce do zimnej wody to strasznie bledną, sinieją a potem czerwienieją?
schudłaś ostatnio? masz kłopoty z regularnym miesiączkowaniem?
jakie masz ciśnienie krwi? Odpowiedz Cytuj
17 lut 2010 - 00:03:03
cisnienie mam bardzo slabe czesto zdarza mi sie bol glowy a co do rak to na zimnie sa bardzo sine czasami czerwone a rano jak wstaje to lekko spuchniete. mam 26 lat a co do miesiaczki to od dluzszego czasu mam niereguralna Znajomi twierdza ze moze mam przymrożone rece. dziekuje za odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
17 lut 2010 - 19:28:31
to o czym piszesz że palce reagują na zimno zmieniając zabarwienie na czerwone lub sine najprawdopodobniej wywołane jest nadmierną reakcją naczyń krwionośnych na temperaturę, niekiedy objaw ten może wskazywać na jakąś chorobę, ale to jedynie jeśli masz jakieś inne dolegliwości, najczęściej jest po prostu cechą osobniczą, u Ciebie dochodzi jeszcze niskie ciśnienie które także może powodować że kończyny są zimne

przytyłaś w ostatnim czasie?
może warto jeszcze wykonać morfologię i TSH i w ten sposób sprawdzić czy to czasem nie jest niedoczynność tarczycy Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.