Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 sty 2010 - 16:32:22
Witam od 3 tygodni mam dziwne kłucie które objawia się dopiero przy wyprostowaniu i zmiany pozycji ciała oraz przy głębokim wdechu . Ból jest odczuwalny po lewej stronie w okolicy jak się kończą żebra . Co najważniejsze ból da się też sprowokowac dotykiem tego miejsca sad smiley co to może byc ?? Odpowiedz Cytuj
31 sty 2010 - 19:34:31
Witam!Ja mam podobny problem co ty.Ale mój problem trwa już 8 miesięcy.Mam ból w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje az pod piers a potem az pod lewe zebro.Mam kłucia w klatce piERSIOWEJ.lEKARZ WYSŁAŁ MNIE NA GASTROSKOPIE ZOŁADKA,WYSZŁA SILNA BAKTERIA,helicobakter pylorii(+++)biorę antybiotyki. Odpowiedz Cytuj
31 sty 2010 - 20:53:59
Dziwne to dla mnie bo nawet jakaś bakteria nie powinna powodowac bólu przy dotyku ja dotykam żebra i pojawia się kłujący ból to samo z głębokim oddechem i wyprostowaniem kręgosłupa . Dodam do tego jeszcze że miałem przed pojawieniem się bólu zaparcia . one mineły a ból został ale nie wiem czy to ma coś wspolnego z moim problemem z góry dzię kuję za pomoc . Ból przy dotyku pojawia się jak dotykam tego miejsca sad smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.