Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 sty 2010 - 21:50:31
Witam,

Wczoraj po 22-ej wypilem 2 drinki z pepsi na pusty zoladek. Troche po polnocy zaczal bolec mnie brzuch w okolicy pepka - cala noc przewracalem sie z boku na bok i niewiele spalem. Rano rowniez bolal, teraz jeszcze troszke go odczuwam podczas chodzenia ew. uciskania go. Niewielka czzesc stolca zabarwiona byla na ciemny kolor, czesc byla czerwona ale to po burakach... Od paru lat mam wzdecia po posilku innym niz sniadanie (po sniadaniu nic, zero). Wzdec jest duzo i w godzine po jedzeniu musze oddac gaz inaczej zaczyna sie glosno "przemieszczac".

Z gory dziekuje za ew. sugestie.
Pozdrawiam,
Stefaan Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 sty 2010 - 00:41:57
a czy takie takie bóle zdarzają się częściej?
czy miewasz bóle w lewym podżebrzu?
czy miewasz ssanie w żołądku?
problemy z apetytem?
miałeś podwyższoną temperaturę?
jeśli była to pojedyncza sytuacja z bólem brzucha to nie powinieneś się zbytnio martwić, może jakieś zatrucie, jeśli zdarza się to częściej to trzeba się tym zainteresować Odpowiedz Cytuj
18 sty 2010 - 13:33:02
Arturo, dziekuje za odpowiedz.

Taki sam bol zdarzal mi sie pare razy w zeszlym roku. Mam wrazenie ze bylo to w okolicach dni kiedy pare raze wypilem kawe lub alkohol. Na pozostale pytania odpowiedz brzmi "nie".

Chcialbym jeszcze spytac co z tymi gazami po posilkach innych niz sniadanie. Mam tak od dobrych paru lat, codziennie. Z innych przewleklych spraw to wydzielina z oczu - rowniez kazdego dnia, codziennie. Okulisci za specjalnie nie wiedza od czego to jest - ani bakteryjne, ani alergia. Ostatni lekarz wspominal cos o blonie sluzowej i kwestii indywidualnej. Dodatkowo od 2 lat pojawiaja mi sie na skorze w okolicy bioder rumienie (niby od bielizny). Pisze o tym bo chcialbym sie dowiedziec czy moze przyczyna tych wszystkich schorzen nie lezy gdzies w srodku? Warto udac sie do gastro?

Dziekuje i pozdrawiam,
Stefaan Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
19 sty 2010 - 01:30:57
myślę że warto to skonsultować z lekarzem, może nawet z gastrologiem, takie bóle np. po alkoholu, wzdęcia po posiłkach mogą być objawami problemów z żołądkiem (wrzody żołądka), trzustką, ewentualnie innymi narządami układu pokarmowego, jednak ciężko to stwierdzić przez internet, myślę że gastrolog zleci dodatkowe badania które przybliżą właściwą diagnozę

co do tych problemów z oczami i ze skórą to raczej nie widzę bezpośredniego związku z bólami brzucha Odpowiedz Cytuj
19 sty 2010 - 02:11:44
Witaj!
Najprawdopodobniej masz krwotoczne zapalenie blony sluzowej zoładka. Mimo niepokojąco brzmiacej nazwy nie jest to stan bardzo powazny. W Twoim przypadku najprawdopodobniej zwiazany z nadmiarem alkoholu, zla dieta, ewentualnie stresem. Polecam udac sie do lekarza rodzinnego, zapisze Polprazol, zaleci unikanie stresu, alkoholu. Odpowiedz Cytuj
19 sty 2010 - 18:07:33
Dziekuje za poswiecony czas oraz wszystkie sugestie.

Pozdrawiam,
Stefaan Odpowiedz Cytuj
19 sty 2010 - 19:41:44
Bardzo możliwe ze diagnoza stawiana przez forumowiczów jest słuszna.Ale nei ma powodu do panki. Musisz stosowac odpowiednią diete i bardziej o siebie dbac. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.