Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 gru 2009 - 10:53:14
witam.Od jakis 3 miesiecy zmagam sie z biegunka,jezeli tak to moge nazwac.A mianowicie:wyprozniam sie 2 razy w tygodniu,lecz w momencie gdy to sie dzieje w ciagu 30 min oprozniaja mi sie chyba cale jelita z pokarmu jaki jadlam przez ostatnie 3 dni.Najpierw kal ma normalna konsystencje,potem coraz bardziej rozrzedzona,a na konciu jakby byl sama woda.I po tych 30 minutach znowu mam spokoj na 3 dni,po czym czuje sie juz taka pelna,ze az boli mnie brzuch po prawej stronie na dole.Potem bol sie utrzymuje przez kilka godzin i wraca gdy znowu jestem pelna.Strasznie mi to przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.Co to moze byc i jak mam sobie z tym poradzic?Dodam,ze 3 miesiace tumu przeszlam grype jelitowa,chociaz nie wiem czy ma to jakies znaczenie.Moge kupic na to jakies tabletki bez recepty?odam,ze ostatnio myslac,ze zle sie odzywiam probowalam zmienic swoja diete.Najpierw zrezygnowalam z kawy,chociaz pilam tylko mala filizanke dziennie-nic nie pomoglo.Potem myslalam,ze to od surowych owocow,zjadalam codziennie jablko,banaa,kiwi,plaster ananasa,mandarynke i popijalam sokie ze swierzych pomaranczy takze nic nie pomoglo.Potem myslalam,ze to od jogurtu *activia*(jadlam dziennie jeden)tez nic.Przez ostatni tydzien jadlam tylko gotowane potrawy,kurczaka ryz,budyn,rozgotowane jablka itp i tez nic.Naprawde juz nie wiem co mam zrobic.z gory dziekuje za odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 gru 2009 - 21:13:52
ciężko proponować jakiś lek bo puki co nie wiadomo właściwie jaka jest przyczyna, myślę że najlepiej będzie jak zgłosisz się do lekarza rodzinnego, pewnie trzeba wykonać morfologię krwi, badanie moczu, badanie kału, USG brzucha i narządów płciowych, być może badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego z podaniem kontrastu albo kolonoskopia ale oczywiście nie wszystkie badania na raz tylko w miarę potrzeby winking smiley Odpowiedz Cytuj
16 gru 2009 - 21:28:01
Dziekuje za odpowiedzsmiling smileyA co to moze byc? Odpowiedz Cytuj
16 gru 2009 - 23:13:45
I dlaczego usg narzadow rodnych? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 gru 2009 - 17:20:57
trudno powiedzieć co to może być dlatego trzeba wykonać badania które podsuną jakieś wskazówki
narządy płciowe leżą w sąsiedztwie przewodu pokarmowego i jakieś ich patologie także mogą mieć wpływ na zaburzenia wypróżniania, jeśli nie udaje się znaleźć innej przyczyny to i to trzeba wziąć pod uwagę Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.