Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 gru 2009 - 13:55:59
zazwyczaj co drugi miesiac z jednej strony dopada mnie koszmarny ból w połowie cyklu.trwa okolo 3 dni.w tym czasie nawet zadne tabletki nie pomagaja.ja rozumiem ze moze byc to owulacja ale jest to troche niepokojace ze boli az tak.nie moge chodzic.straszny ból przy oddawaniu moczu.do tego ból promieniuje na plecy i nerke.czy to normalne?czy oznacza kłopoty.bardzo prosze o jakas porade. Odpowiedz Cytuj
15 gru 2009 - 16:26:48
up Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 gru 2009 - 19:48:57
a czy masz jakieś kłopoty z oddawaniem moczu?
pieczenie cewki moczowej? nagle i często pojawiające się parcie na pęcherz? konieczność oddawania moczu w nocy?
czy ból w okolicy nerek nasila się przy wstrząsaniu tej okolicy?
czy miesiączki są regularne?
chorujesz na coś? bierzesz jakieś leki? antykoncepcję?
masz jakieś kłopoty z kręgosłupem? bóle promieniują na pośladki lub nogi? pojawiają się jakieś mrowienia lub drętwienia w tych okolicach ciała?
może trzeba się zgłosić do ginekologa i wykonać badania (USG, hormony) i w ten sposób uda się powiedzieć czy jest jakaś konkretna przyczyna Twoich dolegliwości Odpowiedz Cytuj
18 gru 2009 - 12:19:21
Witam!ból trwał jeden dzień.przedwczoraj juz było dobrze.wczoraj jednak znowu pojawił się ból.jest dość dziwny bo taki tepy.byc moze to ból owulacyjny.ale martwi mnie to ze to boli tak mocno.miesiaczki ostatnio mam dosc regularne.z poslizgiem 2-3dni.Pigułek antykoncepcyjnych juz od roku nie biorę.ogólnie staram sie unikać jakich kolwiek leków. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.