Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 lis 2009 - 13:13:42
Mam 30 lat, czy konieczna jest operacja, nie cały rok temu miałam operacje- ropień na miednicy małej. A teraz potworny ból kręgosłupa i nie trzymam moczu głównie jak się zdenerwuję i krzycze na dzieci i jak myję głowe pod kranem i się zegnę w pół. To ostatni wynik tomografii kręgosłupa L-S.
*** Szerokopodstawowe uwypuklenie krążków międzykręgowych na poziomie L3-L4, L4-L5 oraz L5-S1 ze spłyceniem obustronnym zachyłków bocznych.
*** Modelowanie worka oponowego na masie uwypuklin i cechy kompresji na korzenie nerwowe obustronnie w obrębie zachyłków.
*** Zmniejszona rezerwa kanałowa.
*** Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L4-L5 i L5-S1.
*** Pogłęgienie lordozy odcinka L kręgosłupa.
*** Drobne zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędziach trzonów.
*** Wysokość trzonów prawidłowa.
*** Esowate skrzywienie odcinka L kręgosłupa.

Co to wszystko oznacza i czy to bardzo źle jest ze mną? POMOCY!!! Ja mam małe dzieci do wychowywania, jedno ma 2lata i 4miesiące a drugie 1rok i 5m-cy, przy drugim porodzie miałam potworny ból kręgosłupa myślałam że się nie położe do porodu a 3 m-ce później zaniemogłam. Odpowiedz Cytuj
09 lis 2009 - 15:14:10
Kręgosłup tak mnie boli że nie mogę znaleść pozycji ani do siedzenia ani do leżenia, chyba mi wszystko trzaśnie, jak tu normalnie funkcjonować już wziełam dwa ketonale dawka 100 i nic dalej boli potwornie. Co robić do jakiego lekarza mam iść??? Odpowiedz Cytuj
09 lis 2009 - 18:55:54
Mam wrażenie jakbym miała jakiś ucis w kręgosłupie. Co jest dobre na taki ból? Odpowiedz Cytuj
09 lis 2009 - 18:56:19
Mam wrażenie jakbym miała jakiś ucis w kręgosłupie. Co jest dobre na taki ból? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 gru 2011 - 14:23:47
w lędźwiowym odcinku kręgosłupa masz dość zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatię, uszkodzone dyski międzykręgowe uciskają na korzenie nerwowe
piszesz że masz problemy z nietrzymaniem moczu, to może być spowodowane zmianami w kręgosłupie ale niekoniecznie, trzeba ustalić przyczynę
być może, jeżeli metody zachowawcze nie są wystarczające, wskazany będzie zabieg operacyjny, ale o tym zdecydować muszą neurolodzy i neurochirurdzy, staraj się nie przeciążać kręgosłupa, nie nosić dzieciaków na rękach itp Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.