Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 lis 2009 - 14:54:55
Jak w temacie, ból podczas dotyku występuje w lewej pachwinie blisko też worka mosznowego, ale można powiedzieć, że na całej rozciągłości, ból jest od 3 dni, nie mam żadnych uwypukleń, boli jakby siniak, odbicie, coś w tym stylu. Nie wiem, czy to ważne, ale miałem czyraka niedaleko penisa, która samoistnie się schował, ale może on sieje? 3 dni wcześniej również parę razy wyskoczyłem gorę bez rozgrzewki by się rozciągnąć, czy możliwe, ze naciągnąłem sobie tam mięśnie? Jak chodzę i kucam podnosze nogi to nie odczuwam bólu, raczej jak się tam dotknę, co to może być? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 lis 2009 - 00:53:47
szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć co to może być
jeśli miałbyś jakąś kontuzję to pewnie bolałoby Cię także przy ruchu a nie tylko przy dotyku
czy to miejsce jest cieplejsze niż skóra dookoła?
rozumiem że skóra w tym miejscu nie jest zaczerwieniona?
czy delikatny ucisk także powoduje ból? czy też musisz mocno uciskać?
czy masz jakieś kłopoty z kręgosłupem? bóle pleców, nóg? drętwienia?
czy masz jakieś kłopoty z oddawaniem moczu? pieczenie cewki moczowej? bóle brzucha? częste parcia na mocz?
miałeś kiedyś jakąś przepuklinę?
ktoś w rodzinie ma kłopoty z przepuklinami? Odpowiedz Cytuj
09 lis 2009 - 03:03:27
Nie, to miejsce nie jest cieplejsze niż skóra dookoła, nie jest też zaczerwieniona, muszę mocniej przycisnąć by zabolało, z kręgosłupem raczej nie mam problemów, wszystko okey - no czasami jak stoję długo np. w Kościele to mnie boli kręgosłup, ale to rzadko nie zawsze - czasami. drętwienie nóg odpada, czasem się zdarza np. jak jadę długo samochodem znaczy się kieruję, ale to nie podpada pod regularne drętwienie, z oddawaniem moczu wsio ok, brak bólów brzucha, mam przepukline lini białej, ale to od urodzenia, nie do operacji, może tak być a tak w rodzinie nikt nie ma przepukliny i nie miał ...
teraz tak mi się chyba ból zlokalizował u podstawy penisa od góry jak mocno tam naduszę to boli najbardziej, i chyba tym miejscu był czyrak wcześniej, którego nie leczyłem ...

Co Pan sądzi o tym? dziękuję za odpowiedzi .. smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 lis 2009 - 00:11:28
a kiedy był ten czyrak? został po nim jakiś ślad? zaczerwienienie? jakiś guzek wyczuwalny pod skórą? lekarz widział czyraka? stwierdził że to faktycznie czyrak czy sam to oceniłeś?

jądra nie bolą? moszna nie boli?
nie wyczuwasz w mosznie po którejś stronie przepukliny? czegoś co można by wprowadzić z powrotem uciskiem?
może trzeba by zrobić USG tej okolicy żeby sprawdzić co to jest Odpowiedz Cytuj
15 lis 2009 - 04:36:44
dziękuję, już nie boli, nie ma oznak przepukliny, posmarowałem miejsce gdzie był czyrak maścią z antybiotykiem i przestało boleć smiling smiley Mam nadzieję, że będzie wsio ok.

Dziękuję za pomoc smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.