Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
05 lis 2009 - 12:40:28
Witam Wszystkich. Bardzo prosze o pomoc. Zaczne od tego,ze 2 miesiace temu mialam helicobacter pylori,dostalam 2 antybiotyki i na razie bylo wszystko dobrze. Jakies 10 dni temu pojawily mi sie takie objawy-
-ból i pieczenie pod pachami,
-ból plecow u góry i jakas wysypka na plecach,
-ból łopatek i karku,
-ból szyji przy dotyku palcami i jakies dziwne uczucie jakby cos bylo w przelyku w srodku oraz jakis dziwny dzwiek przy polykaniu,
-ból łokci i kolan,
-spóznianie sie miesiaczki i przy tym towarzysza mi bóle piersi i w pachwinach.
Bardzo prosze o jakakolwiek pomoc. Dodam,ze mialam badanie usg brzucha,lekarz powiedzial,ze wszystko w idealnej kondycji,jajniki tez. Oraz mialam badanie moczu-tez wszystko w porzadku. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Anita. Odpowiedz Cytuj
05 lis 2009 - 12:41:50
Dodam jeszcze,ze mam 26 lat. Odpowiedz Cytuj
05 lis 2009 - 12:49:11
Dodam jeszcze,ze napewno nie jestem w ciąży. Odpowiedz Cytuj
05 lis 2009 - 12:56:50
Przepraszam,ze tak ciagle cos dodaje, moze to ma znaczenie. Miesiac temu wyjechalam za granice,a z tym wiaze sie zmiana klimatu. Jeszcze raz pozdrawiam i prosze o pomoc. Anita. Odpowiedz Cytuj
10 lis 2009 - 17:55:21
Witam ponownie. Bardzo prosze o odpowiedz. Wczoraj bylam u lekarza,nic konkretnego mi nie powiedzial. obejrzal gardlo,powiedzial,ze tam nic nie widzi,a mnie ciagle boli,uczucie jakbym cos tam miala. najgorzej jest jak przelykam sline. a co do bolu plecow i pod pachami to powiedzial,ze nie widzi zadnych zmian i ze to tylko bol miesni. ps. okres dostalam. Bardzo prosze o jakas porade. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
11 lis 2009 - 10:02:00
ile masz lat?
w jakim kraju przebywasz?
chorujesz jeszcze na coś? bierzesz jakieś leki?
co to za wysypka? jakiej wielkości są zmiany? czy są wyczuwalne pod palce? swędzi? piecze? boli?
jesteś osobą nerwową?
możesz normalnie przełykać pokarmy i płyny?
nie masz kłopotów ze zgagą? dławiącym bólem mostka?
nie masz podwyższonej temperatury?
bóle mięśni przechodzą powoli?
czy czujesz znaczne osłabienie siły tych mięśni? Odpowiedz Cytuj
12 lis 2009 - 07:30:15
Witam ponownie. Mam 26 lat i mieszkam w Szwecji. Nie choruje na nic wiecej i nie biore zadnych lekow. Ta wysypka to male swedzace i pieczace krostki pomiedzy lopatkami. Tak,jestem osoba nerwowa. Pokarm i plyny moge przelykac bez zadnego problemu,ale w czasie polykania slysze taki dziwny odglos . Nie mam zgagi. Ostatnio pojawil sie bol mostka w gornej czesci, bol uszu i tak jakby szczeki i wszystkich zebow. Mam oslabienie miesni. Temperatury nie mam,wrecz przeciwnie, ostatnio mialam oslabienie 35,8. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lis 2009 - 20:46:38
a czy jest taka możliwość żebyś zrobiła sobie albo żeby ktoś zrobił Ci zdjęcie tych zmian na plecach? bo nie widząc tego, bardzo trudno jest powiedzieć co to może być, oczywiście najlepiej żeby obejrzał to dermatolog, ale jak chcesz to ja też mogę coś na ten temat spróbować powiedzieć

miesiączki od jak dawna się spóźniają? średnio jak bardzo się spóźniają? nie wiążesz tego ze zmiana pracy? diety? miejsca pobytu? ze zwiększonym stresem?

puchną Ci jakieś stawy?
jaką masz pracę?
masz jakieś kłopoty z kręgosłupem? Odpowiedz Cytuj
13 lis 2009 - 21:46:28
Witam. Jest mozliwosc zrobienia zdjecia,ale nie sadze aby to bylo az tak wazne. To sa male ktostki pomiedzy lopatkami. Swedza mnie co kilka dni. Miesiaczki mi sie spozniaja od 4 miesiecy. 4 miesiace temu spoznila mi sie 3 tygodnie, pozniej mialam regolarne. W tym miesiacu spoznila mi sie 2 tygodnie. Nie wiem,czy moge wiazac to ze zmiana pracy,poniewaz prace zmienilam 7 miesiecy temu. Sposobu zywienia nie zmienilam,takze to tez raczej nie powinno miec wplywu. Jedyne co mi przychodzi do glowy to jest zmiana klimatu,srednio co 3 miesiace jezdze do Polski. Jesli chodzi o stawy to nie puchna. Od 7 miesiecy mam prace siedzaca,przy komputerze. Do tej pory nie mialam zadnych klopotow z kregoslupem. Dalej utrzymuja mi sie bole karku,szyji,barkow i pomiedzy lopatkami. Ciagle czuje dyskomfort w gardle,obawiam sie o to poniewaz nie pomagaja ani domowe sposoby na bole gardla ani tabletki od grypy. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam. Anita. Ps.dodam jeszcze,ze rece mnie bola w nocy,tak jakby dretwieja,jesli wstane lub usiade to przestaja. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 lis 2009 - 22:00:33
skoro tak wyraźnie spóźniają Ci się miesiączki to może od tego powinnaś zacząć szukanie przyczyn Twoich dolegliwości, w tym celu trzeba się zgłosić do ginekologa, który jeśli uzna za potrzebne, wypisze Ci skierowanie na badania hormonalne, przede wszystkim hormony tarczycy, prolaktyna, hormony płciowe, może w ten sposób uda się wyjaśnić przyczynę Twoich dolegliwości Odpowiedz Cytuj
17 lis 2009 - 11:56:04
Witam!!mam pytanie;czy udalo sie Tobie ustalic przyczyne tych dolegliwosci??? Ja mam dokladnie te same objawy!mieszkam w Anglii-zaczelo sie juz 5 tygodni temu-dostalam antybiotyk,bo przypaletala sie rowniez infekcja gardla,ale nic nie pomoglo-obecnie biore ketonal,ale nadal czuje bole pod pachami,szyja,czasami wezly w pachwinach no i kosci;przy tym czasami mam dreszcze z powodu zbyt niskiej temperatury i okres mi sie tez spoznia!!czy masz moze problemy z PCO(policystyczne jajniki)bo zastanawiam sie czy to ma jakis wplyw?czekam na odpowiedz.pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
17 lis 2009 - 11:57:55
dodam,ze mam 25 lat i rowniez dostalam drobnej wysypki-ale na klatce piersiowej i delikatniw wysypalo mi rece Odpowiedz Cytuj
17 lis 2009 - 15:39:26
Witaj ponownie. Pewnie masz racje co do tych miesiaczek, najszybciej jak tylko bede mogla to pojde do ginekologa. Chcialabym jeszcze powiedziec,ze przyszly moje wyniki krwi,wszystko w porzadku. Natomiast doszly mi bole i pieczenie w klatce piersiowej. Wieczorami mam 36 stopni temperatury ciala i serce mi kolacze,po prostu slysze jak mi bije, boli mnie glowa i czasem mam szumy w uszach. Juz sama nie wiem co to moze byc. Prosze o jakas pomoc. Pozdrawiam. Anita. Odpowiedz Cytuj
28 lut 2012 - 00:29:22
Czesc, wiesz co Ci dolega? Bylas u lekarza? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.