Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 paź 2009 - 19:43:37
Mam 27 lat, prowadzę regularny tryb życia, jestem dość nerwową osobą (kto nie jest?)i po przebytych infekcjach-przeziębieniach (częste), gdy jeszcze utrzymuje się kaszel miewam dziwne swędzenie na wysokości serca, może trochę poniżej. Swędzenie wewnątrz ciała, nie na skórze. Nie wiem co to swędzi. Jest nie do wytrzymania. Ostatnio doszło do tego, że na tej samej wysokości ciała i jakby w podobnym miejscu zaczęło mnie boleć (wewnątrz) i lekko swędzieć. Co to jest? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 paź 2009 - 18:32:19
czyli rozumiem że swędzi tylko po przebytych infekcjach a potem mija?
a ten ból jaki ma charakter? to jest pieczenie, ból rwący, tępy a może jakiś inny?
w którym dokładnie miejscu jest zlokalizowany? bezpośrednio za mostkiem? bardziej na prawo lub na lewo? czy gdzieś indziej? Odpowiedz Cytuj
17 paź 2009 - 10:11:47
Ból jest piekący przechodzi w swędzenie. Nasila się po przebytych infekcjach, czasem dokucza nie po infekcji, ale wtedy trwa ta dolegliwość jeden dzień i nie jest to wtedy ból tylko swędzenie. Po lewej stronie ciała na wysokości serca, może trochę pod sercem. Tak mniej więcej to wygląda. Odpowiedz Cytuj
28 lis 2009 - 12:23:39
Witam mam 21 lat i podobne dolegliwosci mianowicie to swedzenie w okolicy serca, nie pozwala mi to spac i budzi w nocy prosze o odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 lis 2009 - 22:40:52
andzia:
nie wiem do końca co to jest ale wydaje mi się że to mogą być jakieś problemy żołądkowo-przełykowe, na przykład refluks żołądkowo-przełykowy lub zapalenie błony śluzowej żołądka
musisz iść z tym do lekarza, przydałoby się także zrobić badanie EKG bo trzeba wykluczyć także kłopoty z sercem Odpowiedz Cytuj
22 kwi 2011 - 09:00:00
Ja też mam swędzenie wewnątrz ciała i jest umiejscowione jakby na wysokości serca, ale bardziej ze strony pleców? Trudno określić. Chcę się podrapać, ale przecież nie ma jak. Skrobię plecy i klatę, ale oczywiście nie pomaga. U mnie to objaw alergii wziewnej. Mija po leku przecialergicznym. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
22 kwi 2011 - 11:02:47
Zebra12:
a w jakim jesteś wieku?
od jak dawna tak masz?
chorujesz na astmę? masz problemy z przewlekłym kaszlem?
czy to nie zaczęło się po jakiejś infekcji?
jesteś nerwową osobą? łatwo się stresujesz?
z sercem masz jakieś problemy?
z kręgosłupem są jakieś kłopoty? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.