Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 paź 2009 - 19:42:37
Witam!
Z moim problem borykam się już od około 2-3lat Zaczęło sie od tego, że po zjedzeniu pizzy przez kolejne dni miałam coś na zasadzie rozstroju układu pokarmowego Biegunka na zmianę z zaparciami, bóle całego brzucha oraz kłucia w brzuchu Poszłam do lekarza Pani doktor przepisała jakieś tabletki, probiotyk chyba Uspokoiło się Chociaż nie wróciło do normy Od tego czasu zaczęłam miec lużne stole na zmianę z zaparciami, wzdęcia, kłucia w brzuchu Sama zdiagnozowałam to jako jelito drażliwe (nie chudłam i nie zależło to od tego co zjadłam czy piłam) W zeszłym roku zaszłam w ciąże i wszystkie objawy się uspkoiły, a po urodzeniu dziecka zniknęły Już sobie pomyślałam, że ciąża mnie wyleczyła Ale po kilku miesiącach od porodu, powiedzmy że około marca tego roku zaczęły wracac dolegliwosi Ale i tak nie było tak zle Czasami nawet załatwiałam się normalnie brzuch nie bolał, stolec prawidłowy Czasami zapracia lub luzne stolce W ten poniedziałek zjadłam kebab Dostałam bóli brzucha, biegunki, kłuło z lewej strony poniżej żeber i sporadycznie po lewej stronie pod żebrami Z dnia na dzień jest lepiej Boli mniej Po porstu czuję dyskofort w brzuchu Dodatkowo "burczy" i "przelewa" się po lewej stronie poniżej i pod żebrami I kłuje nadal, lekko ale kłuje Czasami czuję jakby skurcz jelita z lewej strony Dziś załatwiłam się normalnie Stolec był trochę lużniejszy, nie była to jednak typowa biegunka Natomiast co mnie zmartwiło, w momencie oddawania stolca poczułam lekki ból w odbycie Do lekarza idę w przyszłym tygodniu teraz na wieczór wzięłam 2xsylimarol i 2x nospe Nie czuje zbytniej poprawy Narazie jem tylko bułki z masłem, pije lekką kawę i herbatę Pogorszenia nie ma Boję się jednak, że może to byc coś poważnego Dodam, że w moim życiu przez ostatnie kilka miesięcy było bardzo dużo stresu i będzie go jeszcze dużo przez następne miesiące Proszę mi naspiac co moga oznaczac moje objawy Dziękuje za wszelkie odpowiedzi Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 paź 2009 - 18:29:35
ile masz lat?
w tym ostatnim epizodzie problemów z przewodem pokarmowym w której części brzucha pojawiły się bóle? czy były to bóle kłujące?
czy zdarzała się podwyższona temperatura ciała?
myślę że to może być zwykłe zatrucie tym kebabem albo jakimś innym pokarmem, zgłoś się do lekarza, może dostaniesz coś na wyregulowanie pracy jelit, możesz też stosować węgiel medyczny, który pochłania potencjalne toksyny
jeśli problemy będą się utrzymywać jeszcze powiedzmy tydzień lub dłużej to może będzie konieczność wykonania jakichś badań Odpowiedz Cytuj
16 paź 2009 - 18:52:01
Baardzo dziękuję za odpowiedz Mam 25 lat, bóle cały czas są kłujące ale to jest lekkie kłucie i nie zawsze Jeśli boli to tylko po lewej stronie Dziś też kłuje, pogorszenia jednak nie Nie miałam temperatury Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.