Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 8 lat temu
Posty: 0 moninik
10 paź 2009 - 21:29:26
ponad tydzień temu na mojej buzi pojawiły sie suche , czerwone , lekko wypukłe plamki. z czasem od środka plama się złuszczyła i łuszczy nadal , ale dookola pozostały czerwone okręgi ktore sie powiekszaja. to samo wyszło mi na dekoldzie , jednak te juz znacznie mi sie powiekszają cały czas,sa duzo bardziej czerwone , swędzące.. no nie wiem co to ;/ to samo dwa dni temu wyszło mi na ręce, i nowe wychodzi na brzuchu. chcialam dostac sie w piatek do jakiegos dermatologa, ale ciezko sie dostac. nie wiem co z tym robic, mialam sie wybrac juz do normalnego lekarza na pogotowiu zeby mi cos doradzil , ale mysle ze nie jest to cos az tak powaznego wiec poczekam do poniedzialku. chyba ze wy macie jakies rady , domowe sposoby albo znacie jaies masci , to bylabym wam bardzo wdzieczna. zamieszczam tez zdjecie tego swinstwa co mam na dekolcie. z gory bardzo dziekuje wam za jakiekolwiek porady, sugestie pozdrawiam
monia Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 8 lat temu
Posty: 0 moninik
10 paź 2009 - 21:42:37
zapomnialam dodac zdjecie . oto ono : Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 8 lat temu
Posty: 0 lola18
07 gru 2009 - 22:43:25
czy wiesz juz co ci jest,mam identyczną zmianę prosze o inf. na adres krabi@onet.eu bardzo mi zalezy pzdr Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 zizi86
18 kwi 2010 - 11:19:33
Cześć, ja też mam coś podobnego, ale jest nieco bledsze i mniejsze.Zaczęło mi się to pojawiać po heviranie leku na opryszczkę. Odpiszcie jeśli konsultowałyście się z lekarzem. Podaje adres zizi86@vp.pl Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 9 lat temu
Posty: 4040
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
19 kwi 2010 - 13:03:00
skoro masz to po Heviranie to powinnaś skonsultować to z lekarzem, być może jest to rodzaj uczulenia na lek i po jego odstawieniu zmiana skórna ustąpi
jeśli nie po Heviranie to może to być jakieś uczulenia albo zakażenie
czy ogólnie jesteś alergikiem? masz jakieś uczulenia? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 zizi86
29 kwi 2010 - 18:59:25
Dzięki za radę, nie jestem, nigdy nie miałam podobnych problemów. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 8 lat temu
Posty: 0 moninik
30 mar 2011 - 19:36:01
moje plamki wtedy okazały się być zmianami na tle grzybicznym , jednak pomogły mi maści które lekarz mi przepisał zanim dostałam wyniki badań , na pewno dostaniecie te same maści bez recepty , pomagają. nazw juz nie pamietam . u mnie problem się nie powtórzył . pozrawiam. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.