Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 wrz 2009 - 18:56:59
Witam! Mam 18-naście lat i ostatnio na w-fie zauważyłam, że gdy podnoszę prawą nogę przeskakuje mi coś w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym.I gdy chodżę także, ale to nie boli, tylko strasznie słychać. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, i dostałam skierowanie na TK. Może ktoś z Was spotkał się z takim czymś?? Odpowiedz Cytuj
26 wrz 2009 - 20:52:36
Witam!
Ja mam tzw. trzaskające biodro, przeskakuje mi gdy podnoszę prawą nogę. Początkowo zalecana jest rehabilitacja później jeśli nie odnosi skutków operacja. W Twoim przypadku może być zupełnie inaczej. Wszystko wyjaśni się gdy będziesz mieć wyniki TK Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 mar 2011 - 21:09:16
ja również uważam że wszystko będzie zależało od wyników badania tomografem komputerowym, bardzo prawdopodobne że to nic poważnego i nie trzeba będzie z tym nic robić, bo przyznam się szczerze że nie wiem co to może być, przeskakiwanie w kolanie czy w biodrze może świadczyć o problemach z tymi stawami ale w kręgosłupie jakoś z niczym mi się nie kojarzy zwłaszcza jeśli nie masz innych dolegliwości Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.