Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 wrz 2009 - 20:26:40
od pół roku miałam problem z oddawaniem moczu (miewałam też wieczorne mdłości i bóle podbrzusza) momentami występowały silne bóle pleców w okolicy nerek i lekarz przepisał mi furagin, objawy ustapily. 2 miesiace temu objawy sie nasily, zrobilam badania krwi, moczu i posiew oraz mialam wykonane USG jamy brzusznej i nerek. Wszystko bylo w porzadku, tylko z USG wyniklo zapalenie cewki moczowej. Zczełąm brać urosept, bóle brzucha się nie pojawiały, większych problemów z oddawaniem moczu też nie miałam, jednak od ok. 2 tyg. mam strasznie uciążliwe mdłości, które nasilają sie wieczorem i przy zasypianiu, towarzyszą temu zawroty głowy, oraz zgaga. Bóle podbrzusza momentami są bardzo silne. Czuje jak mi się wszystko w brzuchu przewraca. Myślałam, że dopadła mnie panująca grypa żołądkowa, więc przez 3 dni brałam trilac, jednak nie pomógł więc odstawiłam. Nie wymiotowałam, ani nie miałam silnej biegunki, kał był lekko zielony nie zbyt gęsty (ale to może przez wypicie mięty). Na razie załatwiam się normalnie, jednak mdłości pozostały, bóle podbrzusza też. Dodam jeszcze, że przez ok. miesiąc przyjmowałam błonnik (colon) bo od zawsze mam problemy z regularnym trawieniem, więc może to też ma jakiś wpływ. Czy to jakieś skutki uboczne, a może wszystko przez zapalenie cewki moczowej? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 wrz 2009 - 20:28:29
to może być jakaś infekcja przewodu pokarmowego, infekcja dróg moczowych lub jakieś problemy z żołądkiem

rozumiem że nie masz biegunki?
czy zdarzają się jakieś bóle pod żebrami po lewej stronie?
problemy z apetytem?
ściskający ból za mostkiem?
zgaga zdarza się często?

nie masz żadnych kłopotów z oddawaniem moczu? Odpowiedz Cytuj
24 wrz 2009 - 21:29:57
biegunki nie mam.
bóle pod żebrami zdarzają się.
ostatnio apetyt mam mniejszy, ale to mi nie dokucza.
Ten ściskający ból za mostkiem, nie potrafie tego dokładnie określić, ale zdarza się coś takiego jak ucisk w odrębie klatki piersiowej.
Zgaga szczególnie po posiłku.
Często oddaje mocz, czasami przy tym boli mnie podbrzusze. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 wrz 2009 - 12:24:54
no to w takim razie zrobiłbym na Twoim miejscu jeszcze raz badanie moczu, może znowu pojawiła się jakaś infekcja
jeśli zgada i ból za mostkiem pojawia się od dłuższego czasu to o tym także wypadałoby powiedzieć lekarzowi, może przepisze Ci coś na refluks żołądkowo-przełykowy bo to może być właśnie to Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.