Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 wrz 2009 - 11:51:46
witam. staralam sie przeczytac forum nt problemu, ktory mnie dotyczy,jednak zawsze objawy wymienione przez innych roznily sie ciut od moich.
bralam meridie15 1x1. po ok 3 tyg obudzil mnie straszny bol w klatce piersiowej, kolotanie serca i trzeba bylo dzwonic po karetke. nie moglam oddychac, mowic, nic nie moglam robic. pogotowie zrobilo mi ekg-ufff to nie serce. lekarz dal mi nospe i ketonal w zastrzyku-przeszlo. kazal kupic ranigast,manti i nospe. mowil,ze jak jeszcze sie powtorzy, gastrologa trzeba odwiedzic. bralam te tabletki, odstawilam na dzien czy dwa meridie(lekarz mowil,ze nie ma potrzeby jej odstawiania) i zaczelam znowu brac. nie pamietam,ale chyba po 2-3dniach znowu o tej samej godzinie ok 5 rano obudzil mnie ten sam bol. 2 nospy pomogly. bol promieniuje do lopatek, jest na srodku(mostek), mam 25 lat, biore witaminy,magnez + b6, fakt,ze schudlam ok 7 kilo w ciagu 3 tygodni. malo jadlam, ale zmeinilam jadlospis i teraz jem na obiad gotowane mieso. miewam tez biegunki na zmiane z zaparciami,albo "normalnym" wyproznianiem. kal jest mniejszy i chyba jasniejszy. biore teraz bioprazol i chyba jest lepiej. dzis nie mialam rozwolnienia. od prawie tyg nie mialam tez boli-nie biore meridii. jestem prawie pewna,ze to od tych tabletek, prosze mi poradzic, co mam zrobic. zaraz poszukam prywatnego gastrologa w moim miescie, chce isc bez kolejki, zalezy mi na tym,zeby brac znowu meridie, mam do zrzucenia jeszcze 10 kilo. oczywiscie zdrowie to dla mnie priorytet,ale nie ukrywam tez,ze chcialabym wrocic do swojej wagi sprzed ciazy. dodam jeszcze,ze nie czuje zgagi, pieczenia, wzdecia, w kale nie ma krwii, ale wczoraj troszke plulam krwia ze slina. przepraszam za szczegolowy opis,ale bardziej delikatnie nie potrafie. nie wiem czy to nie z dziasla, tzn tak mi sie wydaje. nie wymiotuje. czuje klucie po lewej stronie pod zebrami, a czasem w ataku zlosci lapie cos jak skurcz z prawej strony pod zebrami. co to moze byc???nigdy takich problemow nie mialam, to wszystko zaczelo sie podczas odchudzania i brania meridii 15. prosze mi powiedziec, co mam teraz zrobic? co mnie czeka? obawiam sie gastroskopii... Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.