Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
22 mar 2013 - 10:41:13
Śliczna:
Witam, mam 16 lat i objawy: bóle głowy (przynajmniej dwa razy w tygodniu), krwawienie z nosa, sennosc oraz niskie ciśnienie. Czy mam udac się z tym do lekarza? I jakie moga byc tego przyczyny? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Odpowiedź:
od jak dawna są te bóle głowy? jakie jest ich nasilenie (lekkie, umiarkowane, silne)? jak długo trwają jeżeli już się pojawią? gdzie się lokalizują? czy zawsze w tym samym miejscu? czy gdzieś promieniują? czy pojawiają się jakieś objawy zwiastujące to bóle głowy? nudności? światłowstręt? zaburzenia widzenia? drętwienia?
czy miałaś jakiś uraz nosa? czy te krwawienia zdarzają sie tylko przy katarze? na skórze pojawiają się łatwo siniaki?
nie chudniesz ostatnio bez powodu albo nie tyjesz?
miesiączkujesz regularnie? Odpowiedz Cytuj
23 mar 2013 - 21:09:05
Bóle są umiarkowane, trwają kilka godzin, po tabletce zazwyczaj mijają, nie mam objawów zwiastujących. Uraz nosa miałam kilka lat temu, ale nie było żadnych powikłań. Krwawienia są przy osłabieniu, przeziębieniu. Nie mam problemu z wagą, regularnie miesiączkuje. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 mar 2013 - 10:28:56
co do krwawień z nosa to najczęściej wynikają one z kruchości poszerzonych naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa, można stosować CycloFotre i coś z rutyną (np. Rutinoscorbin) ale to nie pomoże na stałe, jeżeli faktycznie jest problem z tymi krwawieniami to trzeba by przypalić te naczynia, ale to już sprawa dla laryngologa
co do bólów głowy to proponuję zwrócić się do lekarza rodzinnego, żeby wykonać przynajmniej podstawowe badania krwi, mam tutaj na myśli głównie morfologię krwi Odpowiedz Cytuj
25 mar 2013 - 18:35:30
Bardzo dziękuję za pomoc. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.