Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 mar 2013 - 21:17:58
Dzień dobry, parę dni temu zauwazylam czerwone 3 plami na języku, wyladały jak zdarty nabłonek przez szczoteczke do zebów. Wczorj przypatrzyłamsie gardłu i okazuje sie ze mam całe podniebienie miekkie i twarde w takich czerownych jasnych plama. jednanawet jest na dząsle koło dolnej ósemki. mam tez po prawej stronie gardła 2 białe kropki. Co ciekawe gardło mnie nie boli! czy to cos powaznego? czy powinnam isc do lekarza rodzinnego? Odpowiedz Cytuj
20 mar 2013 - 21:18:52
pisza jasnych czerwonych chodzil mi ze sa bardzo czerwone, prawie rozowe. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
20 mar 2013 - 21:58:10
Witam, a czy bolą one przy dotyku, albo pieką?? czy nie oparzyła sobie Pani ostatnio jamy ustnej jakimś gorącym posiłkiem?? nie zjadła jakiegoś pikantnej potrawy?? Odpowiedz Cytuj
21 mar 2013 - 01:04:39
nic ostrego nie jadlam ani sie nie oparzylam. nie bola przy dotyku. Odpowiedz Cytuj
21 mar 2013 - 01:05:05
i nie pieką. Odpowiedz Cytuj
21 mar 2013 - 14:08:47
byłam u lekarza dostałam nystatyne, vit A+E i cos na gardło. W sumie to nie wiem po co lekarka mi to dała jak nakoncu stwierdziła ze na gdzrbice ot nie wyglada! mam przyjsc jak nie znikną te plamy. Pani doktor nie wiem czy Pani pamieta ale niedawno duza z Pania pisałam w sprawie moich powieksoznych wezłów, ktore wciąż sa! Jednak lekarze pozostawilije bez diagnozy. Wyczytałam (wiem ze to moze głupio brzmiec, bo nie powinno sie diagnozowac na podstawie interetu) ze przy mononukleozie sa ezly chłonne i plamy napodniebieniu. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
23 mar 2013 - 11:49:04
Tak pamiętam Pani wąteksmiling smiley Ale przy mononukleozie jest zwykle wysoka gorączka na początku i bóle gardła, powiększenie wątroby i śledziony. Nie bardzo mi to pasuje... Choć na grzybicę również mi to nie wygląda więc ta nystatyna to raczej niepotrzebniesmiling smiley Ale proszę spróbować takiego leczenia i zobaczymy czy będzie efekt. Jeśli nie to myślę, że lekarz rodzinny skieruje Panią do laryngologa. Odpowiedz Cytuj
12 kwi 2013 - 11:51:11
Pani doktor, upłyneło pare tygodni, plamki znikneły, rowniez ta duza po prawej stronie podniebienie twardego...natomiast pojawila sie duza po stronie lewej. ma z póltora cm...a jak Pani doktor może sie spodziewac, naczytałam sie znowu sporo o raku płaskonabłonowym...wiem, to moze brzmiec komicznie ale niestety tak jest. W mojej przychodnzi jets laryngolog jeden tylko, Pan ma urlop do połoy maja, wizyte zapropponowano mi w czerwcu. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
13 kwi 2013 - 10:20:22
Proszę się nie obawiać znowu najgorszego, rak nie znika i nie pojawia się w innym miejscusmiling smiley A czy jest w stanie Pani zrobić zdjęcie tej zmiany?? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.