Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 0 zer0
20 mar 2013 - 18:52:13
Witam.

Od prawie dwóch tygodni zmagam się z następującymi objawami:
-ból gardła, najczęściej z lewej strony szyi (chociaż to nie jest reguła). Pojawia się on czasami przy połykaniu, ewentualnie ostrzejszym ruchu szyi.
-opuchnięte dziąsła po prawej stronie na dole (okolice zębów 7 i 8).

Byłem z tym u stomatologa (prywatnie), gdzie wykonano RTG tych zębów, jak i miejsc wcześniejszych (były usuwane). (Nie)stety, dowiedziałem się iż te zęby są zdrowe i na chwilę obecną żadna ropa się tutaj nie zbiera, a opuchlizna może być spowodowana m.in problemami z gardłem.

Z powyższymi objawami udałem się dwukrotnie do lekarza laryngologa (do tego dochodzi jeszcze wiecznie blokujący się nos, co ciągnie się od października-listopada zeszłego roku, kiedy przeszedłem zapalenie oskrzeli). Otrzymałem następujący zestaw leków:
Pierwsza wizyta:
-Buderhin
-Xyzal
-Naso Drill
Druga:
-Clindamycin-MIP
-Cirrus
-Encorton

Na chwilę obecną środki z pierwszego "zestawu" już dawno się skończyły, a z drugiego część jest już na ukończeniu.
Efektu brak, a nawet jest gorzej.

W tej chwili skłaniam się ku wizycie u innego lekarza laryngologa, gdyż nie wiem czy jest sens ładować w siebie kolejne leki licząc że któryś pomoże i nie sądzę, abym doczekał się jakichkolwiek badań.

Bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
20 mar 2013 - 20:00:54
Witam, a jakie nieprawidłowości laryngolog stwierdził w badaniu?? jaką postawił diagnozę?? Jeśli te leki nie pomagają to może warto by było zrobić wymaz z nosa i gardła z antybiogramem, żeby ocenić czy jest to jakaś infekcja bakteryjna....A konsultacja z jeszcze innym laryngologiem dla pewności nie zaszkodzi. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 0 zer0
21 mar 2013 - 16:00:04
Witam.
Dziękuję za odpowiedź.

Laryngolog za diagnozę postawił anginę i przewlekły nieżyt nosa.
Postaram się jeszcze w tym tygodniu załatwić te badania i udam się z wynikami do innego lekarza laryngologa. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
23 mar 2013 - 11:38:48
W takim razie proszę się odezwać jeśli będzie coś wiadomosmiling smiley Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 0 kamilakila
24 mar 2013 - 18:57:16
Infekcje dopadają nas wszędzie. Trudno jest temu zapobiec. Oczywiście naturalne sposoby są bardzo dobrym pomysłem. Jednak myślę, że niewystarczającym. Niestety sam czosnek nie sprawi, że przestaniemy chorować. Ja polecałabym połączyć naturalne sposoby ze sprawdzonym preparatem. "VirAgo" firmy CaliVita to produkt łączący w sobie wszystko to, co będzie nas chronić przed infekcjami. "VirAgo" dzięki swoim składnikom skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu odpornościowego. To również skuteczna ochrona w walce z bakteriami i grzybami.
Ja osobiście nie znam lepszego produktu. Jeśli Wy znacie to chętnie posłucham Waszych rad, choć wątpię żeby dało się go czymś pobić winking smiley
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: [www.vitero.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.