Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
11 mar 2013 - 16:25:30
Witam. Dzisiaj całkowicie przypadkiem zauważyłem u siebie dziwny twór w jamie ustnej. Nie mogłem znaleźć nigdzie informacji na ten temat, więc proszę o poradę. Chodzi mi o zaznaczony fragment zdjęcia. Dodam jeszcze, że po drugiej stronie w analogicznym miejscu czegoś takiego nie mam. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
11 mar 2013 - 16:33:00
Witam!
Od jak dawna jest ta zmiana? Czy ona boli, piecze, swędzi? Czy boli Cię gardło? Czy chorowałeś w ostatnim czasie na coś? Brałeś jakieś antybiotyki w ostatnim czasie lub inne leki? Czy po za tym masz jakieś inne dolegliwości? Czy chorujesz lub chorowałeś kiedyś na coś poważnego? Czy bierzesz jakieś leki na stałe? Odpowiedz Cytuj
11 mar 2013 - 16:38:57
Nie wiem od kiedy, zauważyłem dziś. Nie boli, nie piecze, nie swędzi. Gardło mnie nie boli. W ostatnim czasie byłem przeziębiony, ale było to ponad miesiąc temu. Antybiotyków nie (ostatni raz w październiku), z leków jakiś czas temu brałem debridat na motorykę jelit oraz polprazol na czynnościowy refluks, już przestałem. Obecnie biorę lek cital na depresję (trudny okres w życiu). I smaruję nos maścią emofix na wyschnięta śluzówkę nosa. Nie mam innych dolegliwości, nie chorowałem i nie choruje na nic poważnego. Odpowiedz Cytuj
11 mar 2013 - 16:47:42
Dodam jeszcze, że 1,5 miesiąca temu miałem robione badania krwi, które były poprawne. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
14 mar 2013 - 19:36:41
Proszę spróbować delikatnie wycisnąć tę "zmianę" umytym dokładnie palcem. To może być po prostu taki czop w krypcie migdałkowej, zbierają się tam czasem złuszczone nabłonki i resztki pokarmowe i tworzą takie czopy. Później po wyciśnięciu można przepłukać gardło słoną wodą. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.